Yorgun ciltler için maske tarifi cildinizi canlandırmak istiyorsanız...

Yorgun ciltler için maske tarifleri neler? Cildinin yorgunluğundan şikayetçi olanlar buraya! Bu maske tarifleri tam da size göre!

Yorgun ciltler için maske tarifi cildinizi canlandırmak istiyorsanız...

Cildinizin yorgun görünmesinden şikayetçi misiniz? Ne yaparsanız yapın bir türlü bu yorgunluktan kurtulamıyor musunuz? Size önereceğimiz maske tarifleri sayesinde cilt yorgunluğunuzdan kurtulabileceksiniz.Peki yorgun ciltler için maske tarifleri  neler?Elmaelma.com olarak sizlere evde pratik bir şekilde hazırlayabileceğiniz maske tariflerinin neler olduğunu hazırladık. İşte yapmanız gerekenler! 

Yorgun cildiniz için maske tarifleri: 

Malzemeler:

1 şişe maden suyu,1 adet limon, 3 yemek kaşığı bebe yağı

Hazırlanışı:

Maden suyunu temiz bir kaba boşaltıp içine yarım limonu sıkın. Daha sonra içine bebe yağını ilave edin, iyice karıştırın. Karışımı bir sprey şişeye boşaltın. Cildinize eşit bir şekilde püskürtmek suretiyle uygulayın. Bu formül aynı zamanda iyi bir makyaj altıdır

Malzemeler:

1 şişe maden suyu, bir tutam dereotu

Hazırlanışı: 

Bir tutam dereotunu blenderdan geçirerek parçalayın, sodayla karıştırın. Boş bir buz kalıbının içerisine bu karışımı boşaltın. Donduktan sonra kullanıma hazırdır. Her gün bir adet buz kalıbını yüzünüzün her yerine eşit olarak gezdirin.

Yorumlar