Can Yaman'ın kaslı fotoğrafına Ebru Polat'tan olay yorum olan var olmayan var!

Can Yaman'ın güneşlenirken paylaştığı tatil fotoğrafına ünlü şarkıcı Ebru Polat, Maşallah olan var olmayan var" yorumunu yaptı.

Can Yaman'ın kaslı fotoğrafına Ebru Polat'tan olay yorum olan var olmayan var!

Final yapan 'Erkenci Kuş' dizisinin başrol oyuncusu Can Yaman, tatilin başlamasıyla soluğu İtalya'da aldı. Güneşlendiği anları sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşan Can Yaman fit vücudu ve kaslı haliyle tüm dikkatleri üzerine çekti. Can Yaman'ın bu fotoğrafına kısa süre içerisinde binlerce beğeni ve yorum  yağdı. Gelen yorumlardan en ilginç olanı ise şarkıcı Ebru Polat'a aitti. Polat, Bunu gördükçe evdekine yemek veresi gelmez insanın, bizimkiler bir de o tipleriyle full kaprisli, kahır çekiyoruz" yorumunu yaptı. 

TATİL POZU OLAY OLDU! 

'Erkenci Kuş' dizisinin sezon finali yapmasının ardından soluğu İtalya'da alan Can Yaman, otel kapısının önünde kadın hayranlarının ilgisiyle karşılaşmıştı. Ünlü oyuncunun sosyal medya hesabından paylaştığı tatil fotoğrafına ise beğeni yağdı.  Can Yaman'ın güneşlenirken verdiği poza en ilginç yorum ise Ebru Polat'tan geldi. 

ebru polat'tan can yaman yorumu !

''MAŞALLAH...OLAN VAR OLMAYAN VAR!''

Kaslı görüntüsüyle dikkatleri her daim üzerine çeken Can Yaman'a ilk yorum şarkıcı Ebru Polat'tan geldi. Yaman'ın fotoğrafını gören Polat, "Maşallah... Olan var olmayan var. Bunu gördükçe evdekine yemek veresi gelmez insanın, bizimkiler bir de o tipleriyle full kaprisli, kahır çekiyoruz" dedi.

İşte o yorum... 

ebru polat'tan can yaman yorumu!.

 

Yorumlar