Çiftler nasıl aynı anda orgazm olur göz teması kurun!

Çiftler nasıl aynı anda orgazm olabilir? Hem kadınlar hem de erkekler için çok önemli olan eş zamanlı orgazm olabilmenin püf noktalarını sizler için derledik!

Çiftler nasıl aynı anda orgazm olur göz teması kurun!

Yatak odasında çiftleri en mutlu eden şeylerden biri de hiç kuşkusuz partneriyle aynı anda orgazm olabilmesidir. Fakat birçok çift bu duyguyu yaşayamıyor. Peki hem kadınlar hem de erkekler için oldukça mutluluk veren bu duygunun aynı anda yaşanması nasıl olur? Çiftler nasıl aynı anda orgazm olabilir? siz de bu sorunun yanıtını merak edenlerdenseniz içeriğimize bir göz atmanızda fayda var. İşte eşlerin aynı anda orgazm olabilmelerini sağlayacak birkaç tüyo! 

GÖZ TEMASI KURMAYA ÖZEN GÖSTERİN 

Cinsel ilişki esnasında göz teması kurmak oldukça önem taşıyan bir davranıştır. Partnerinizin konuşmadan gözlerine bakarak hem uygu hem de isteklerini anlayabilirsiniz. Aynı zamanda daha da romantik hissedeceğiniz kesindir. Bu yakınlık duygusu her zaman daha tahrik edicidir. Kimileri bu davranıştan utanç duymaktadır. Bu utan duygusunu yıkıp partnerinizin gözlerine bakmaya özen gösterin. Aranızdaki etkileşim sizi aynı anda orgzma yakınlaştıracaktır. 

ORTAK HAZLARINIZIN PEŞİNE DÜŞÜN 

Partnerinizle aynı anda orgazm yaşamanın en önemli ve ilk koşulu iletişim halinde olmanızdır. Cinsellkte tek taraflı yaşanan orgazm, ilerleyen zamanlarda tatminsizliğe yol açmaktadır. Bu da cinsel sorunların doğmasına neden  olmaktadır. Yapmanız gereken şey ortak hazlarınızın pişine düşmek. 

ASLA STRESE GİRMEYİN 

Cinselliğin en büyük düşmanı strestir. Cinselliğe sadece orgazm olmak olarak bakmamak gerekiyor. Anın tadını çıkarmaya odaklanın ve asla kendinize baskı uygulayarak kendinizi strese sokmayın. Aksi taktirde girdiğiniz stres yaşayacağıız orgazmı da engelleyecektir. 

BENCİL OLMAMAYA ÖZEN GÖSTERİN 

Erkekler kadınlara göre orgazm konusunda biraz daha şanslılar. Kadınlar genellikle daha çok uyarana ihtiyaç duyuor. Erkeklere oranla orgazma ulaşma süreleri de biraz uzun olabiliyor. Bunu unutmamaya özen göstermelisiniz. Birbirinize karşı sabırlı ve anlayışlı olun. 

SEKS OYUNCAKLARI KULLANABİLİRSİNİZ

Eğer iki tarafın amacı da ortak hazzı arttırma duygusuysa seks oyuncaklarından yararlanabilirsiniz. Ama bunun için öncelikli olarak partnerinizle konuşmakta fayda var. Partnerinizin hoşlanmayacağı bir durumdan kaçının. Bu fikre sizin baktığınız kadar sıcak bakmıyor olabilir. Önce güzel bir dille onun bu fikre sıcak bakıp bakmadığını öğrenin. Seks oyuncakları ilişkinize heyecan katacaktır. Aynı zamanda orgazm konusunda zorlanan kadınlar için yardımcıdır ve orgazm zamanını ayarlamakta da etkili olacaktır.

 

 

 

Yorumlar