Aleyna Tilki'nin asalet paylaşımı sosyal medyada yorum yağmuruna tutuldu!

Sosyal medya hesaplarını aktif şekilde kullanan Aleyna Tilki, sosyal medya hesabından yaptığı felsefe paylaşımıyla, yorum yağmuruna tutuldu!

Aleyna Tilki'nin asalet paylaşımı sosyal medyada yorum yağmuruna tutuldu!

Sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla gündemden düşmeyen ünlü şarkıcı Aleyna Tilki, yine adından söz ettirecek bir paylaşıma imza attı. Tilki, bu sefer de "Asaletin ölmeden önce ölmelisin" paylaşımı ile dikkat çekti. Ünlü şarkıcının bu paylaşımı kısa süre içerisinde binlerce yorum aldı. Aleyna Tilki'nin bir takipçisi paylaşıma, "Senin asaletin hep yaşayacak" yorumunu yaparken bir başka takipçisi de, "Senin asaletin bence nesilden nesle yayılacak ve herkes bu dünyadan bir Aleyna Tilki geçti diyecek" yorumu yaptı.

"ASALETİN ÖLMEDEN ÖNCE ÖLMELİSİN"

Aleyna Tilki'nin sosyal medya hesabı Twitter'dan "Asaletin ölmeden önce ölmelisin" paylaşımın yaptı. Genç şarkıcının bu paylaşımı kısa sürede binlerce yorum aldı.

"SENİN ASALETİN HEP YAŞAYACAK"

Aleyna Tilki'nin paylaşımına "Senin asaletin hep yaşayacak" yorumu yapılırken bir başka kullanıcı da "Senin asaletin bence nesilden nesle yayılacak ve herkes bu dünyadan bir Aleyna Tilki geçti diyecek" yorumu yaptı.

 aleyna tılkının asalet paylasımı sosyal medyada olay oldu!

 

Yorumlar