Cinselliği başlatmanın en etkili yolları onu ne kadar arzuladığınızı belli edin!

Cinselliği başlatmanın en etkili yolları neler? Cinselliği başlatmanın en etkili yollarının neler olduğunu sizler için araştırdık.

Cinselliği başlatmanın en etkili yolları onu ne kadar arzuladığınızı belli edin!

Dr.  Mehmet Öz  haftada en az 3 kez seks yapılması gerektiğini söylüyor. Hem uzun yaşamın hem de mutlu evliliklerin sırrının bu olduğunu belirtiyor. Cinselliği başlatmak bazen taraflara oldukça zor gelebiliyor. Bunun için ne yapılmalıdır? Cinselliği başlatmanın en etkili ve kolay yolları nelerdir? Merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarını elmaelma.com'da bulabilirsiniz. 

ARZULARINIZI YAZIYA DÖKMEYE NE DERSİNİZ? 

Genellikle duyguları ifade etmek oldukça zordur. Bir de işin içine cinsellik girince bu epey zor bir hal alabiliyor. Örneğin, bazıları için ´Seni şimdi arzuluyorum´ demek utandırıcı veya imkansız gelebilir. Özellikle de kendinizi böyle bir cümleyle doğal hissetmiyorsanız duygularınızı kağıda dökmeyi deneyebilirsiniz. Evet yanlış duymadınız! Eşinize ya da partnerinize olan duygularınızı kağıda dökebilirsiniz. Ceketinin cebine konulmuş bir ''seni şuan çok arzuluyorum'' notu onu baştan çıkarmaya yetecektir.

İŞE KENDİNİZİ MOTİVE ETMEKLE BAŞLAYIN 

Söz konusu eşinizi cinselliğe teşvik etmekse, öncelikle buna sizin kendinizi hazırlamanız gerekir. Yorucu bir iş gününü ardından kendinizi bu moda sokmak epey zor olacaktır. Telaşa kapılmayın ve yaşadığınız seks sonrası mutluluğunuzu hayal edin. Cinsellik eşlerin birbirine bağlanmasını sağlayan en önemli etken bunu sakın unutmayın. 

BİRBİRİNİZE İPUÇLARI GÖNDERİN 

Cinsel içerikli cümleler kullanmaktan çekiniyor musunuz? Ozaman birbirinize ipuçu gnderebilirsiniz. Eşiniz televizyon seyrederken ensesinden öpebilir, duştan çıktıktan sonra veya yeni tıraş olduğunda onu öpücüklere boğabilir, akşam eve dönerken arabada onu tahrik edebilirsiniz. 

 

Yorumlar