Erkeklerin en sevdiği cinsel ilişki pozisyonları hazzı arttırmak istiyorsanız...

Erkeklerin en sevdiği cinsel ilişki pozisyonları neler? Orgazma ulaşmak için ne yapılmalı? Yaşadığınız hazzı doruk noktasına çıkaracak pozisyonlar!

Erkeklerin en sevdiği cinsel ilişki pozisyonları hazzı arttırmak istiyorsanız...

Seks hayatınız rutin gidiyorsa bir yerlerde bir yanlışlık var demektir. Partnerinizle yaşadığınız cinsel birleşmeleri bir gözünüzün önünden geçirin. Sürekli aynı pozisyonlarda mı sevişiyorsunuz? yoksa yeniliklere açık bir yapınız var mı? Yeniliklere açık bir yapınız varsa bu haberimiz tam size göre! Bugün size erkelerin en sevdiği cinsel ilişki pozisyonlarından basedeceğiz. Peki erkeklerin en sevdiği cinsel ilişki pozisyonları neler? Orgazma daha kolay ulaşmak için ne yapılmalı? İşte yaşadığınız hazzı doruk noktasına çıkaracak pozisyonlar!

BİSİKLET TAKTİĞİ

Kadın yatak, masa gibi yüksekçe bir yere çıkar. Bacaklarını birleştirir ve yukarı kaldırır. Kadının dizleri bisiklet sürüyormuş gibi hafifçe büküktür. Erkek kadının ayak bileklerini tutarak aşağıdan içeri girer. Sevişme sırasında erkek hem belinden hem de kollarından güç alarak birleşmeyi gerçekleştir. 

DOGY STYLE: 

Türkçede "köpekleme stili" adı verilen sevişme tarzıdır. Kadın öne doğru dizleri üzerinde çömelmiştir. Erkek, kadının arkasına geçerek içeri girer. Bu seks pozisyonunda yüzyüze iletişim az olduğundan dolayı bir süre sonra insel hazzın azalmasına neden olabilmektedir. Bu seks pozisyonunu uzun süreli olarak yapmamakta fayda var. Bazı kadınlar ise bu seks pozisyonunu pek sevmezler. Erkeğin iktidarı olarak gördüklerinden dolayı tercih etmeyen kadınlarda bulunmaktadır. 

DÜZ KOVBOY TERS KOVBOY SEVİŞMELERİ

Erkek, sırt üstü uzanmış vaziyettedir. Kadın bacaklarını açarak erkeğin üzerine oturur. Eğer kadının yüzü erkeğe dönükse "düz kovboy taktiği", eğer kadının sırtı erkeğe dönük ise "ters kovboy taktiği" adını alır. Erkekler bu pozisyonda kadının belini kavramaktan ya da kadının kalçasına dokunmaktan büyük bir haz alırlar.

MİSYONER POZİSYONU: 

Çiftler arasında en çok tercih edilen pozisyondur. Kadın sırt üstü uzanır ve bacaklarını açar. Erkek kadının üzerine uzanarak içeri girer.Erkeği yormayan bir seks pozisyonudur. Kadının aktif olmadığı bu pozisyonda erkekler hızlı bir şekilde orgazma ulaşabilirler. Kadınlar için aslında pek te tercih edilmeyen bir pozisyondur. . Eğer erkek sevişme sırasında kadının uyarılmasını sağlamak üzere kadının zevk noktalarını uyarırsa kadın da maksimum doyuma ulaşabilir.

 

 

 

 

 

Yorumlar