İlişki sırasında vajinada yanma neden olur enfeksiyon kapmış olabilirsiniz!

İlişki sırasında vajinada yanma ve acı neden olur? Kronik vajina enfeksiyonlarının neden olduğu bu duruma dair tüm bilinmesi gerekenleri sizler için araştırdık.

İlişki sırasında vajinada yanma neden olur enfeksiyon kapmış olabilirsiniz!

Kadınların en çok karşılaştığı problemlerden biri de cinsel ilişki sonrası vajinada yanma ve acı olması durumdur. Vajinada yanma hissi pek çok faktöre bağlı olarak gelişebilen bir durumdur. Genellikle kadınları seks yapmaktan soğutan bu durumun nedenlerini sizler için araştırdık. Peki ilişki sırasında vajinada yanma ve acı neden olur? İşte tüm merak edilen soruların yanıtları elmaelma.com'da. 

Kronik enfeksiyon kapmış olabilirsiniz 

Cinsel ilişki sırasında ya da sonrasında oluşan vajinada yanma durumu kadınları cinsellikten soğutan bir durumdur. Bu durumun birden fazla sebebi bulunmaktadır. En çok bilineni ise kronik enfeksiyon kapmış olması durumudur. 

Ön sevişme yaşamadan ilişkiye giriyorsanız... 

İlişki esnasında yanma her kadının ilk cinsel deneyiminden sonra ortaya çıktığı gibi, ilişkide en aktif olunan dönemlerde de gerçekleşmektedir. Vajinanın enfeksiyon kapmasının yanı sıra vajınada ortaya çıkan yanmanın bir diğer nedeni ise, yeteri kadar ıslanma olmadan ilişkie girmektir. 

 

 

Yorumlar