Kadınlar nasıl orgazm olur bu mantarı koklarsanız...

Kadınlar nasıl orgazm olur? Hawai'nin volkanik arazilerinde yetişen bu mantarın kadınlar üzerindeki etkilerine inanamayacaksınız!

Kadınlar nasıl orgazm olur bu mantarı koklarsanız...

Kadınlar nasıl orgazm olur? Bilim adamları her gün yeni bir şey ortaya koyuyor. Son yapılan araştırmalar, Hawai'de lavların üzerinde bulunan bir mantarın kokusunun kadınların aniden orgazm olmasını sağladığını ortaya koydu. Sarı ,yeşil, kahverengi olarak farklı renklerde karşımıza çıkan bu mantarın faydalarına inanamayacaksınız! İşte kadınların aniden orgazm olmasını sağlayan mantara dair tüm bilinmeyenler! 

KADINLARIN ANINDA ORGAZM OLMASINI SAĞLIYOR 

Dünya üzerindeki en romantik yerlerden biri de hepinizin bildiği gibi Hawaidir. Bilim adamları 2001 yılında burada keşfedilen bir mantarın, kadınların orgazmına yardımcı olduğuna, hatta ve hatta kadınların anında orgazm olmasına sebebiyet verdiğini söylüyor. 

ORGAZMI SAĞLAYAN BU MANTARLAR LAVLARIN ÜZERİNDE YETİŞİYOR 

Bu mantarlar sarı ,yeşil, kahverengi olarak farklı renklerde karşımıza çıkabiliyor. Orgazmı sağlayan bu mantarlar, yalnızca lavların üzerinde yetişebiliyor.

ERKEKLER KOKUSUNDAN İĞRENDİ

“International Journal of Medicinal Mushrooms” adlı dergide bu mantar hakkında yayınlanan çalışmada mantarı koklayan kadınların yarısına yakının orgazma yakın tepkiler verdiği ortaya koyuldu. Çalışmada enteresan bir sonuca daha ulaşıldı, mantar kadınlara bu şekilde etki etse de, erkekler bu kokuyu iğrenç ve etkisiz buldu.

Yorumlar