Rüyada kendisini çıplak görmek ne anlama gelir astral deneyimdesiniz!

Rüyada kişinin kendisini çıplak görmesinin ne anlama geldiğini merak edenler için anlamını araştırdık! İşte Rüyada kendini çıplak görmenin anlamı!

Zaman zaman rüyaların inandırıcılığı gündelik hayatımızda ne olacağı ile bağdaştırıyoruz. Özellikle rüya tabirlerinde en çok sorulan sorulardan biri de 'Rüyada kendimi çıplak görmek ne anlama geliyor?' sorusudur. Çoğu zaman cinsel birliktelikle alakalı olduğu inanılan bu soru aslında astral bir deneyimdir. Rüya Yorumcusu Renan Seçkin merak edilen sorunun yanıtını açıkladı..

Çoğu zaman özel hayatımızda yaptığımız sorunlar ve cinsel birliktelikle alakalı olduğu inanılan rüyada kişinin kendini çıplak görmenin altında farklı nedenler yer alıyor...

'RÜYADA KENDİNİ ÇIPLAK GÖRÜDÜYSENİZ'

Rüyada kendini çıplak görmek ne demek? Rüyada kendini çıplak görmenin anlamı nedir? Çıplaklık aslında astral sembollerdir. Astral deneylerin bir çoğunda insanlar kendilerini çıplak olarak görürler. Fakat bunun astral bir deneyim olduğunu bilmedikleri için, farklı şeylerle özdeşleştiriyorlar.

Çıplaklık aynı zamanda insanın savunmasız kaldığını hissetmesi demektir. İnsan dış çevresine karşı kendini savunmasız hisseder, utanır, dışarıdan bir tehlike içinde bulur kendini... Üçüncü bir seçenek de insanın kendisiyle yüzleşme isteğinin açığa çıkmasıdır.

Yorumlar