Meryem Uzerli'nin eski sevgilisi Can Ateş yıllar sonra ortaya çıktı

Meryem Uzerli'nin eski sevgilisi ve kızı Lara'nın babası Can Ateş yıllar sonra ortaya çıktı. Piyasayı dolandırıp yurt dışına kaçan Can Ateş gününü gün ediyor!

Meryem Uzerli'nin eski sevgilisi Can Ateş yıllar sonra ortaya çıktı

Meryem Uzerli'nin eski sevgilisi ve kızı Lara'nın babası Can Ateş, yıllar sonra sosyal medyada ortaya çıktı. 

Kızı ​Lara'nın annesi eski aşkı Meryem Uzerli de dahil pek çok kişiyi dolandırıp yurt dışına kaçan Can Ateş dünyayı geziyor.  2015'te sahibi olduğu Martin&Martin Sigorta Brokerlığı şirketiyle piyasayı yaklaşık 100 milyon dolar dolandırıp kayıplara karışan Ateş, önceki gün sosyal medyada ortaya çıktı.

Yıllardır kaçak hayatı yaşayan Can Ateş'in bir süredir New York'ta yaşadığı öğrenildi. İzini kaybettirmek için senelerdir uğraşan Ateş'in bu çabası ise katıldığı bir doğum günü partisinde sonuçsuz kaldı. 

Can Ateş, eski manken Didem Uzel'in eşi Selim Sarı'nın paylaştığı fotoğrafla yakayı ele verdi.

Can Ateş kimdir nerede yaşıyor şimdi ne yapıyor

HAPİS İSTEMİYLE YARGILANIYOR

Hakkında 7 yıla kadar hapis cezası istemiyle yakalama kararı çıkarılan Can Ateş, New York'ta yaşayan bir Türk çiftin kızları için verdiği doğum günü partisine katıldı. 

Bir parktaki piknik havasındaki doğum günü partisinde dostlarıyla doyasıya eğlenen Ateş'in keyfi sosyal medyaya yansıdı. 

Bunu gören bir sosyal medya kullanıcısı ise Can Ateş'e şu sözlerle ateş püskürdü: "O en sağdaki, şimdi de oradakileri mi tokatlıyor? New York'ta olduğunu duymuştuk, kesinleşmiş oldu. Gelelim de bir kahvesini içelim ahlak yoksunu bay tokatçının…"

Can Ateş

KIZINI 5 YILDIR GÖRMÜYOR

Çok sayıda kişiyi dolandırıp binlerce kişinin hayatını karartan Can Ateş, 2015 yılında da Meksika'nın gözde tatil beldesi Tulum'da bir turistin objektifine yakalanmıştı.

Eski aşkı Meryem Uzerli'yi de dolandıran Ateş, kızı Lara'yı da 5 yıldır görmüyor. 

 

Yorumlar