Elma diyeti ile zayıflama yağ yakımını kolaylaştırıyor!

Elma diyeti ile nasıl zayıflanır? Düzenli uygulandığında 6 kilo yağ yaktıran bu enfes detoks tarifini mutlaka denemelisiniz!

Elma diyeti ile zayıflama yağ yakımını kolaylaştırıyor!

Elma yiyerek kilo verebileceğinizi hiç duymuş muydunuz? Yağ yakımını kolaylaştıran, vücuttaki fazlalıklardan kurtulmanızı sağlayacak bu enfes detoks tarifi sayesinde kısa süre içerisinde istediğiniz görünüme kavuşabileceksiniz. Özellikle de düzenli uygulandığında oldukça faydalı olduğu görülen bu diyet sayesinde 30 günde 6 kilo birden verebileceksiniz. Peki elma diyeti ile nasıl zayıflanır? Elma diyeti listesinde bulunması gerekenler nelerdir? Gelin bu sorunun yanıtlarına hep beraber bakalım. 

MALZEMELER: 

8-10 dal kıyılmış maydanoz, 1 tane limon, 2 adet yeşil elma, Kiraz boyunda 2 parça taze zencefil, 1 dal çubuk tarçın, 5-6 tane karabiber tanesi, Yarım çorba kaşığı yeşil çay, 5-6 adet taneli yasemin çayı, 1,5 litre su

HAZIRLANIŞI: 

Karabiber, yeşil çay ile tarçını tencereye koyun. İri kıyılmış maydanozları ilave edip kalın soyduğunuz yeşil elmaları da tencereye yerleştirin. Limonu ikiye ayırıp tencereye ekledikten sonra 1,5 litre suyu ve sonra da zencefilleri parçalara ayırarak ekleyin. Karışımı yaklaşık 6-7 dakika kaynatın ve kısık ateşte bir bu kadar daha kaynatın. Soğuduktan sonra süzerek tüketebilirsiniz. 7 günde iki defa uygulayacağınız detoksu 1 aydan fazla uygulamamanız önerilir.

Yorumlar