Eser Yenenler ne zaman evleniyor Berfu Yıldız ile Nisan'da istemeye gidiyor!

Ekranların sevilen komedyeni Eser Yenenler ve evlenme kararı alan Berfu Yıldız'ın düğün tarihleri belli oldu! Yenenler Nisan ayında kız istemeye gidiyor!

Eser Yenenler ne zaman evleniyor Berfu Yıldız ile Nisan'da istemeye gidiyor!

Komedyen Eser Yenenler bir süredir aşk yaşadığı sevgilisi Berfu Yıldız ile aldıkları evlenme kararından sonra merakla ne zaman evlenecekleri konu olmuştu. Ekranların sevilen adamı Eser Yenenler Nisan ayında sevgilisi Berfu Yıldız'ı istemeye gideceği belli oldu. Kız istemeden sonra yaz mevsiminde düğün yapacakları öğrenildi. 

ESER YENENLER EVLENDİYOR!

Ünlü oyuncu ve sunucu Eser Yenenler ile bir süredir aşk yaşayan Berfu Yıldız'ın düğün tarifi netleşti! Ünlü komedyen Miss Turkey 2015'te dördüncü güzel seçilen sevgilisi Berfu Yıldız'a Finlandiya'da evlenme teklifi etmişti. 2. Sayfa programının haberine göre Eser Yenenler Nisan ayında sevgilisi Berfu Yıldız'ı istemeye gidecek yaz ayında da düğün yapacakları iddia edildi. Ünlü çiftin düğünlerinde yakın arkadaşı Oğuzhan Koç şarkı söyleyecek.

TEKTAŞI ÇOK KONUŞULMUŞTU!

Eser Yenenler'in sevgilisi Berfu Yıldız'a evlenme teklifi ederken aldığı yüzüğün boyutu sosyal medyada dalga konusu olmuştu. Yenenler bir süre sonra gelen tepkilere karşılık olarak, ''Aşkıma layık tektaşı buldum" notu düştüğü paylaşımla tiye almıştı.

Yorumlar