Kahveye tereyağı koyup içmek zayıflatıyor mu dal gibi olacaksınız!

Kahveye tereyağı koyup içmek zayıflatıyor mu? Uzmanlar uyarıyor! Kahveye tereyağı koyup içmek zayıflatıyor! İşte nedeni!

Kahveye tereyağı koyup içmek zayıflatıyor mu dal gibi olacaksınız!

Kahveye tereyağı koymak zayıflatıyor mu? Uzmanlar kahveye tereyağı atmanın vücut için şekerden daha iyi olabileceğini belirtiyor. Bunun yanı sıra  kahvenin hem dikkati arttırdığı hem enerji verdiği hem de zayıflattığı söyleniyor. İşte merak edilen sorunun detaylı yanıtı! 

DİKKATİ ARTTIRIYOR, ENERJİ VERİYOR 

Uzmanlar kahveye tereyağı atmanın vücut için şekerden daha iyi olabileceğini belirtti. Tereyağlı kahveyi popüler yapan kişi ise Tibet'de tırmanış yaparken enerji vermesi için tereyağlı kahve servis edilen Dave Asprey. Dağcılar, tereyağlı kahveyi hem dikkati artırmak hem de enerji almak için kullanıyor.

KİLO VERDİRİYOR

Dave Asprey kendisi üzerinde denediği yüksek yağ, düşük karbonhidratlı diyetle hem kilo verilebileceğini hem de kronik hastalıklardan ve halsizlikten korunulabileceğini söylüyor. Asprey'in iddiasına göre eğer karbonhidrat ile beslenmezseniz vücut yağ deposunu kullanmaya başlayarak kilo almaya başlayacaktır.


KAYNAK: HABERLER.COM

Yorumlar