Sen Anlat Karadeniz ne zaman başlıyor Deli Tahir öldü mü?

Sen Anlat Karadeniz ne zaman başlıyor? Ekranların sevilen dizisi olan 'Sen Anlat Karadeniz' yeni sezonu ile izleyiciyle kavuşuyor!

Sen Anlat Karadeniz ne zaman başlıyor Deli Tahir öldü mü?

Sen Anlat Karadeniz ne zaman başlıyor? Sen Anlat Karadeniz sezon finalinde ne oldu? Sen Anlat Karadeniz hangi gün başlayacak? Ekranların sevilen dizisi ilk günden itibaren reyting rekortmeni olan 'Sen Anlat Karadeniz' dizisi yeni sezon bölümleri ile izleyiciyle buluşacağı an için geri sayıma başladı! Dizinin ilk gününden itibaren reytingleri tavana çıkartan izleyicide merak uyandırmasıyla geçtiğimiz sezon en çok konuşulan ve izlenen dizi olmuştu. Peki merak edilen soru geldi çattı! Sen Anlat Karadeniz ne zaman başlıyor? Dizinin yeni sezonu nasıl başlayacak? İşte merak ettikleriniz..

SEN ANLAT KARADENİZ NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Sen Anlat Karadeniz, duygusal anların yaşandığı son bölümünün ardından sezon finali yapmıştı. Ekranlardaki ilk sezonunu yaşayan dizinin sezon finali yapmasının ardından izleyiciler, yeni sezonun ne zaman başlayacağını sorgulamaya başladı. Konuyla ilgili dizinin yapımcısı Osman Sınav'dan henüz bir açıklama gelmedi. Sevilen dizinin, dizi sezonunun açılacağı eylül ayı ortaları itibariyle izleyicilerin karşısına çıkması bekleniyor.

SEZON FİNALİNDE NELER YAŞANDI?

Karadeniz'e veda etme zamanı gelmiştir. Deli Tahir ruhundan, canından bağlı olduğu memleketine, Nefes ve Yiğit'le kalabilmek için hasret kalmaya razıdır. Nefes en başından beri bu fikre karşı çıksa da artık onun da yapabileceği bir şey kalmamıştır.

Ceylan ile Nefes'i kavuşturamayan yüreği buruk Tahir, Mustafa'nın, Vedat'ın oyunuyla hapse düştüğünü öğrendiğinde her şey arapsaçına döner. Bir yanda dağılma tehlikesiyle karşı karşıya olan, başsız kalmış Kaleliler diğer yandaysa Nefes ve Yiğit vardır. Tahir için tercih yapmak ölümden beterdir.

Bir yandan abisinin suçsuzluğunu ispatlamaya çalışırken diğer yandan kaçıp gittiğini düşündüğü Vedat, en tehlikeli haliyle yanı başındadır. Her şeyini kaybetmiş Vedat için tek bir savaş vardır; olanların suçlusu olarak gördüğü Tahir'in canını almak.

Deli Tahir ailesi ve sevdiği kadın arasında tercih yapabilecek midir? Tahir ve Nefes yanı başlarındaki Vedat tehlikesinden kurtulabilecekler midir? Yoksa Tahir ve Nefes'in sevda destanı, başladığı gibi Karadeniz'de mi son bulacaktır?

 

Yorumlar