Peynir diyeti nasıl yapılır 2 haftadan fazla yapmayın!

Peynir diyeti nasıl yapılır? Fazla kilolardan kurtulmak ve bu sürecin son derece sağlıklı olmasını istiyorum diyenler için 2 haftalık peynir diyeti hazırladık!

Peynir diyeti nasıl yapılır 2 haftadan fazla yapmayın!

Kilo vermek birçoğumuz için hayal ve ulaşılması aslında çok zor gibi görünüyor. Ancak zor görünen bu süreci sağlıklı ve kısa sürede etkisini görebileceğiniz peynir diyetini hazırladık. ''Peynir yiyerek kilo mu verilir canım'' mantığını bir kenara bırakıp, kalsüyum deposu olan ve faydalarıyla dudak uçuklatan 'Peynir diyeti nasıl yapılır? Peynir diyeti kilo veridirir mi?' gibi soruları elmaelma.com okurları için bir araya getirdik! Kilo konularını kafanıza fazla dert edenlerdenseniz peynir diyetini 2 hafta boyunca uygulayabilirsiniz...

PEYNİR DİYETİ İLE ZAYIFLAMA YÖNTEMİ!

Kahvaltı ürünlerinin vazgeçilmezi olan peynirin bambaşka bir özelliğini sizler için hazırladık! Sağlık için oldukça faydalı olan peynir aynı zamanda kilo problemi yaşayanlarında çağresi oluyor! Peynir yiyerek kilo verebileceğinizi biliyor muydunuz? Evet yanlış görümüyorsunuz. 2 haftalık peynir diyeti ile fazla kilolarınızdak  kurtularak gözle görülür bir fark yaratabilirisiniz.

PEYNİR KİLO VERDİRİYOR MU?

Her sabah kahvaltıda çeşit çeşit peynirlere karnızını doyurmak için yediğiniz peynirin kilo verdirmesi her ne kadar kulağa farklı gelse de kilo vermek için ister tek başında ya da omletle beraber tüketebilirsiniz. Peynir diyeti uygulayarak kilo vermek istiyorsanız kahvaltıda tükettiğiniz ekmek dilimi ikiyi geçmemeli! Ancak bununlada kalmamakla beraber çayı veya kahvede şeker tüketimlerinizide kesmeniz gerekmektedir. Gün içerisinde açlık hissederseniz bu krizlerinizi ağzınıza bir parça peynir atarak bastırabilirsiniz.

KİLO VERMEK İÇİN PEYNİR DİYETİ NASIL YAPILIR?

Öğle menüsü için ızgara veya fırında pişirilmiş kaşarlı veya peynirli tavuk yapabilirsiniz. Yanına da bol yeşillikli ve peynirli salata ya da yoğurt tüketebilirsiniz. Yine akşama kadar acıkacak gibi olursanız ekmeksiz peynir tüketebilirsiniz. Akşam menüsünde kaşar soslu sebze yemeği yiyebilir ve bol miktarda su tüketmelisiniz. Peynir tüketimi su içme isteğini tetikleyecektir zaten. Peynir tüketimine ağırlık verilen bu beslenme şeklini 2 haftadan fazla uygulamamalısınız. Aksi takdirde tansiyon yükselmesi, protein zehirlenmesi gibi sorunlar görülebilir.

Yorumlar