Pirinç yutarak zayıflama yöntemi iştahı kapatıyor!

Pirinç yutarak zayıflama yöntemi nedir? Pirinç yutarak zayıflanır mı? Çiğ pirinç yutarak iştahınızı azaltabileceğinizi biliyor muydunuz? İşte nedeni!

Pirinç yutarak zayıflama yöntemi iştahı kapatıyor!

 Kilo vermek için pek çok yol deniyoruz. Spor yapıyor, diyetler uyguluyoruz. Peki  kilo vermek için uygulanan en ilginç yöntemlerden biri olan çiğ pirinç yutma yöntemini duymuş muydunuz? Evet böyle bir yöntem var ve düzenli olarak uygulanırsa 2 ayda 8-14 kilo vermenize yardımcı oluyor. Zayıflamak için pirinç nasıl tüketilmeli? Pirinç yutmak kilo vermeyi kolaylaştırır mı? İşte tüm merak edilenler! 

 SABAH TÜKETİLDİĞİNDE İŞTAH KAPATIYOR 

Zayıflama diyetlerinde olduğu gibi kilo verdirmeyen ancak çiğ olarak tüketildiğinde pirincin zayıflamaya yardımcı olduğunu duymuş muydunuz? Özellikle sabahları tüketildiğinde iştahınızın kapanmasını sağlayacaktır. 

HER GÜN PİRİNÇ SAYISINI ARTTIRIN 

İştah kapatan pirinç yöntemini uygulamak için yapmanız gereken tek şey, her gün pirinç sayınızı birer birer arttırmak olacaktır. İlk gün 1 pirinç yutarken son günde 30 pirinç yutmalısınız. Daha sonrasında ise arttırdığınız gibi birer birer azaltma uygulamalısınız. Son aşamada pirinç kürü 60 gün devam etmiş olacak.Pirinci 1 bardak ılık su ile yutup daha sonra yeniden 1 bardak daha ılık su içmelisiniz. Bu yöntem sayesinde iştahınızdaki belirgin derecede azalmayı fark edeceksiniz. 

2 AYDA 14 KİLO VERDİRİYO

Pirinç yutma yöntemi düzenli olarak yapıldığı taktirde 2 ayda 8-14 kilo vermeye yardımcı oluyor. Bu kürü uygulayıp olumlu sonuç alırsanız ve yeniden denemek isteseniz bir daha bu kürü yapmak için en az 3 ay beklemeniz gerekiyor. 

Yorumlar