Cinsel yaşamı renklendirme tüyoları neler yeniliklere açık olun!

Standartlaşmış cinsel yaşamınıza renk kazandırmak istiyorsanız ilk olarak yeniliklere açık olmaya hazır olun! İşte cinsel yaşama hareket kazandıran 4 tüyo!

Cinsel yaşamı renklendirme tüyoları neler yeniliklere açık olun!

Uzun süredir ilişkinizde standartlaşmış kalıpları aşmak ve biraz renk kazandırmak istiyorsanız ilk olarak yeniliklere açık olun! Seks hayatınıza farklı bir heyecan kazandırmak için partnerinizinde hoşuna gidebileceği farklı şeyler denemeye ne dersiniz? Böylelikle ilişkinizi taze tutarak ilk günkü heyecanı tekrar tekrar yaşabilirsiniz! İşte seks hayatını renklendirmenin 4 yöntemi!

ORTAK BEKLENTİNİZ OLSUN

Sevgilinize gün içerisinde ara ara mesajlar atarak onu ne kadar çok özlediğinize dair yaramaz mesajlar atabilirsiniz. Böylelikle partnerinizle karşılıklı olarak beklentiye girerek geceyi daha heyecan verici bir hale dönüştürebilirsiniz.

ÖN SEVİŞMEYİ UZATIN!

İyi bir ön sevişme seksi inanılmaz kılar. İşte bu yüzden olabildiğince ön sevişmeyi uzun tutmaya çalışın böylelikle unutulmaz gecelere beraber imzanızı atabilir birbirinize olan tutkunuzu arttırabilirsiniz. 

YARAMAZLIK YAPIN!

Birbirinize dokunduğunuz ilk günlerdeki gibi aynı heyecanı yeniden yaşamak için partnerinizle her gece onu baştan çıkaran uzun süreli öpüşmeler gerçekleştirebilirsiniz. Öpüşme sonrası aradaki mesafeyi çok fazla uzatmadan fiziksel ufak dokunuşlar gerçekleştirebilirsiniz. Bu yöntemler kalp atışlarınızı arttıracaktır.

İSTEĞİNİZİ BELLİ EDİN!

Seksi istiyorsanız çekici görünmenize gerek yok bazen küçük bir dokunuş bazense küçük bir öpücük bile partnerinizi harekete geçirmek için yeterl olabilir! İşte bu yüzden arkanızda iz bırakacak yöntemlere yönelebilirsiniz. Yavaş bir müzik veya ufak bir dokunuş isteğinizi belli etmek için yeterli olabilir.

Yorumlar