İlyas Salman Ayşen Gruda'nın tabutunun başından ayrılamadı!

Usta oyuncu İlyas Salman, bugün son yolculuğuna uğurlanan meslektaşı Ayşen Gruda'nın cenaze töreninde tabutun başından ayrılmadı.

İlyas Salman Ayşen Gruda'nın tabutunun başından ayrılamadı!

Yeşilçam'ın usta sanatçısı Ayşen Gruda, bugün son yolculuğuna uğurlanıyor. Usta oyuncunun cenazesi Zincirlikuyu Camii'ne getirildi. Ayşen Gruda cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazı sonrası son yolculuğuna uğurlanacak. Usta oyuncu Yılmaz Salman, cenaze töreninde Gruda'nın tabutunun başından ayrılmadı. Gruda'yı son yolculuğunda yalnız bırakmayan isimler arasında, Müjdat Gezen, Ali Sunal, Yılmaz Gruda ve Volkan Severcan gibi ünlü isimlerde bulunuyordu. 

SANATÇI DOSTLARI YALNIZ BIRAKMADI

Ayşen Gruda'nın Zincirlikuyu Cami'nde düzenlenen cenaze törenine Müjdat Gezen, Ali Sunal, Yılmaz Gruda ve Volkan Severcan gibi ünlü isimlerin yanı sıra hayranları da son yolculuğunda yalnız bırakmadı.

en zor ayrılık! Usta oyuncu tabutun başından ayrılamadı!

"SÖYLENECEK ÇOK SÖZ VAR AMA TAKATİM YOK"

Annesini anlatırken konuşmakta güçlük çeken Elvan Gruda, "Söyleyecek çok söz var ama takatim yok. Onu herkes seviyor, övüyor, kucaklıyor... Ben de aynı duyguları paylaşıyorum ama bir farkla. Ben onun bebeğiyim. bütün Türkiye'nin ve sevenlerinin başı sağ olsun. Bu süreçte bizimle beraber olan acımızı paylaşan herkese çok teşekkür ediyorum. Ayşen Gruda'nın değerinin hepimiz farkındayız. Onun sanatçılığı, zekası, dürüstlüğü, insana olan saygısı, sanatındaki o başarısı inanılmaz... Burada bir sürü genç öğrencisi var. O insanlara o kadar çok şey kattı ki... Alkış almaları için yollarını açtı. Ona çok teşekkür ediyoruz. Saygı ve sevgiyle sonsuzluğa uğurluyoruz." dedi.

 

Yorumlar