çocuk Haberleri

Çocuklarda kekemeliğin nedeni meğer buymuş!

Çocuklarda daha çok görülen kekemelik toplumda hastalık olarak algınlansa da aslında kekemelik bir hastalık değil işte kekemeliğin nedeni!

İşte çocuklara yol güvenliğini öğretmenin püf noktaları!

Çocuklara küçük yaşlardan itibaren verilecek yol güvenliği eğitimi, onların yolda daha güvende olmaları sağlıyor. İşte yol güvenliğini öğretmenin yolları!

Şok kürtaj yasası! Kadınlara zorla görüntüleri izlettirecekler

Son dönemde özellikle ABD’deki yasaklarla gündeme gelen kürtaj karşıtlığına katılan Slovakya, çok tepki çekecek bir planı gündeme getirdi.

Çocuklar hangi yaşta ne kadar yemek yemeli?

Çocuklar hangi yaşta ne kadar yemek yemeli? Çocuk terapisti ve aile danışmanı Hatice Kübra Tongar'dan öğrendik.

Bebeklerde uyku düzeni nasıl sağlanır?

Bebeklerde uyku düzenine dair tüm merak edilenleri anne ve çocuk yazarı Deniz Temur'dan öğrendik. İşte tüm merak edilenler!

Yenidoğan bebek kaç kilo olmalıdır?

Yenidoğan bebek kaç kilo olmalıdır? Merak edilen sorunun yanıtını Yenidoğan Hemşiresi Betül Bağçeci yanıtladı.

Bademcik aldırmak zararlı mı?

Bademcik aldırmak zararlı mı? Doç. Dr. Kulak Burun Boğaz Uzmanı Ahmet İslam, Bademcik aldırmak zararlı mı? sorusunu yanıtladı!

Çocuklar için diş fırçası alırken nelere dikkat edilmeli?

Çocuklar için diş fırçası alırken nelere dikkat edilmeli? Tüm merak edilenleri Pedodontist Dr. Begüm Gök Çoban'dan öğrendik.

Süt dişlerinde kanal tedavisi yapmak mümkün mü?

Süt dişlerinde kanal tedavisi yapmak mümkün mü ? Merak edilenleri Pedodontist Dr. Begüm Gök Çoban'dan öğrendik.

Aman dikkat! Çocuklar her balığı tüketmemeli!

Uzmanlar uyarıyor! Çocuklar her balığı tüketmemeli! Peki neden? İşte cevabı elmaelma.com'da.

Çocukların azı dişi bu aylarda başlıyor!

Çocukların azı dişi 12. ayda çıkmaya başlar işte ebeveynler için çocukların ilk ve ikinci azı dişi çıkma dönemlerini Pedodontist Dr. Begüm Gök Çoban anlattı.

Çocuğunuzun ayağındaki bu belirtiye dikkat!

Düztaban günlük hayatı olumsuz yönde etkileyebiliyor çocuklarda düztaban olduğunu anlamak için bu belirtilere göz atabilirsiniz!

Büyüklere özenen çocuklar tehlikede!

Etrafımızda belki de yaygın olarak gördüğümüz büyüklere özenen çocukların küçük gibi görünmek istemeyerek yetişkin gibi davranmaya  çalışmalarına dikkat!

Aman dikkat! Yanlış beslenme çocukların geleceklerini riske atıyor!

Uzmanlar uyarıyor! Çocuklarda yanlış beslenme geleceklerini riske atıyor! Peki neden? Merak edilenlerin cevaplarını elmaelma.com'da bulabilirsiniz.

Öfke problemi olan çocukla baş etmenin en kolay yolları!

Herşeye sinirlenen öfke problemi yaşayan çocukla baş etmek için çocuğa sınır koyulması gerektiğini söyleyen Uzm. Psikolog Sena Ekici önemli bilgiler paylaştı.

Depremden sonra çocuğunu okula gitmek istemiyorsa...

Deprem sonrası depremden korkan çocuğun psikolojisini yakın çevrenin tepkisi etkileyebilir çocuğunuz okula gitmek istemiyorsa dikkat!

Çok Okunanlar
''Sanat eseri gibi fiziğim var'' deyip çırılçıplak fotoğraf paylaştı ''Sanat eseri gibi fiziğim var'' deyip çırılçıplak fotoğraf paylaştı
Cesur pozlarıyla gündeme gelen Esra Ersoy, "Sanat eseri gibi fiziğim var" diyerek sosyal medya hesabından çırılçıplak fotoğrafını paylaştı.
''Sağlam karıyım evelallah'' diyerek sütyensiz fotoğrafını paylaştı! ''Sağlam karıyım evelallah'' diyerek sütyensiz fotoğrafını paylaştı!
Her paylaşımı olay olan ünlü şarkıcı Tuğba Ekinci'nin sütyensiz fotoğrafını paylaşarak altına ''sağlam karıyım evelallah''notunu düşmesi sosyal medyayı salladı!
Çorbacının tuvaletinde seks yaptı! Çorbacının tuvaletinde seks yaptı!
Bir döneme damga vuran Hülya Avşar'ın kız kardeşi Helin Avşar çorbacının tuvaletinde seks yaptığı iddia edilen dava kilit isimlerin açıklaması çıktı!
Sibel Can'dan olay fotoğraflar! Çırılçıplak yakalandı! Sibel Can'dan olay fotoğraflar! Çırılçıplak yakalandı!
Sibel Can'ın 21 yıl önce balkonda çekilmiş fotoğrafları sosyal medyada gündem konusu oldu. Ayhan Kimsesizcan fotoğrafın hikayesini bakın nasıl anlattı.
Damla bacaklarını ayırdığı pozuyla sosyal medyayı yerinden oynattı! Damla bacaklarını ayırdığı pozuyla sosyal medyayı yerinden oynattı!
Geçtiğimiz günlerde tangasıyla poz veren Damla Ekmekçioğlu, bacaklarını ayırdığı kısa şortlu fotoğrafı ile sosyal medyaya damga vurdu.
Çok Okunan Yazıları
Şeyda Odabaş Şeyda Odabaş
Mutluluk aynada baktığın o kişide saklı!
Hüseyin Tırman Hüseyin Tırman
Genital Estetik
Hande Büşra Koca Hande Büşra Koca
2019-2020 EĞİTİM-ÖĞRETİM DÖNEMİ