çocuk Haberleri

Çocukların azı dişi bu aylarda başlıyor!

Çocukların azı dişi 12. ayda çıkmaya başlar işte ebeveynler için çocukların ilk ve ikinci azı dişi çıkma dönemlerini Pedodontist Dr. Begüm Gök Çoban anlattı.

Çocuğunuzun ayağındaki bu belirtiye dikkat!

Düztaban günlük hayatı olumsuz yönde etkileyebiliyor çocuklarda düztaban olduğunu anlamak için bu belirtilere göz atabilirsiniz!

Büyüklere özenen çocuklar tehlikede!

Etrafımızda belki de yaygın olarak gördüğümüz büyüklere özenen çocukların küçük gibi görünmek istemeyerek yetişkin gibi davranmaya  çalışmalarına dikkat!

Aman dikkat! Yanlış beslenme çocukların geleceklerini riske atıyor!

Uzmanlar uyarıyor! Çocuklarda yanlış beslenme geleceklerini riske atıyor! Peki neden? Merak edilenlerin cevaplarını elmaelma.com'da bulabilirsiniz.

Öfke problemi olan çocukla baş etmenin en kolay yolları!

Herşeye sinirlenen öfke problemi yaşayan çocukla baş etmek için çocuğa sınır koyulması gerektiğini söyleyen Uzm. Psikolog Sena Ekici önemli bilgiler paylaştı.

Depremden sonra çocuğunu okula gitmek istemiyorsa...

Deprem sonrası depremden korkan çocuğun psikolojisini yakın çevrenin tepkisi etkileyebilir çocuğunuz okula gitmek istemiyorsa dikkat!

Evdeki tartışma çocuğun geleceğini değiştiriyor!

Çocukların büyüme döneminde anne ve babanım kavga etmesi çocukların gelecek hayatlarını derinden etkiliyor işte ebeveynlerin dikkat etmesi gerekenler!

Çocuğunu saat 21.00'den sonra yatıranlar aman dikkat!

Uyku eğitiminde doğru bilinen yanlışlar nelerdir? Peki dikkat edilmesi gereken unsudrlar neler? Bebek ve Uyku Danışmanı Sinem Gerger Akınal anlattı.

Kısırlık testi nasıl yapılır?

Çocuk sahibi olup olamayacağınızı öğrenmek için kısırlık testi nasıl yapılır sorusuna yanıt arayanlardansanız doktorumuz yanıtını sizlerle paylaştı!

Çocuklara beslenme alışkanlığı nasıl kazandırılır?

Çocuklara beslenme alışkanlığı nasıl kazandırılır? Şeyda odabaş sordu, Diyetisyen Hayriye Ergöz cevapladı. İşte tüm merak edilenler!

Yenidoğan bebek bakımında dikkat edilmesi gerekenler!

Yeni doğan bebek bakımı ile ilgili en çok merak edilen soruları Şeyda Odabaş sordu Yenidoğan Hemşiresi Betül Bağçeci cevapladı.

Çocuğun beslenme çantasına ne koyulacağı kafa karıştırıyorsa...

Çocuğun sağlıklı beslenmesi ve gelişimini desteklemesi için beslenme çantasına ne koyduğunuz oldukça önemli Diyetisyen Hayriye Ergöz önemli bilgiler paylaştı!

Çocuğunuz sürekli olarak bacak ağrısı çekiyorsa dikkat!

Çocuğunuz zaman zaman bacak ağrısı çekiyorsa nedeni huzursuz bacak sendromu olabilir ebeveynler için belirtilerini ve tedavi yöntemlerini bir araya getirdik!

Çocuklarda kekemeliğin nedeni meğer buymuş!

Çocuklarda daha çok görülen kekemelik toplumda hastalık olarak algınlansa da aslında kekemelik bir hastalık değil işte kekemeliğin nedeni!

Bademcik aldırmak zararlı mı?

Bademcik aldırmak zararlı mıdır? Hangi koşullarda bademcikler alınmalı? Doç. Dr. Kulak Burun Boğaz Uzmanı Ahmet İslam yanıtladı.

Çocukların hasta olmaması için bunlara ihtiyacınız var!

Mevsim geçişlerinde çocukları grip nezle gibi hastalıklardan korumak için göz önünde bulundurulması gerekenleri bir araya getirdik!

Çok Okunanlar
''Sanat eseri gibi fiziğim var'' deyip çırılçıplak fotoğraf paylaştı ''Sanat eseri gibi fiziğim var'' deyip çırılçıplak fotoğraf paylaştı
Cesur pozlarıyla gündeme gelen Esra Ersoy, "Sanat eseri gibi fiziğim var" diyerek sosyal medya hesabından çırılçıplak fotoğrafını paylaştı.
Amcasıyla uygunsuz görüntüleri ortaya çıkan Burcu Başoğlu şimdi yandı Amcasıyla uygunsuz görüntüleri ortaya çıkan Burcu Başoğlu şimdi yandı
Öz amcası Murat Başoğlu ile uygunsuz bir şekilde görüntülenen Burcu Başoğlu, eşi Selçuk Kabadayı'dan boşandı.
Ünlü şarkıcı cinsiyet değiştirdi! Erkek hali görenleri şoke etti! Ünlü şarkıcı cinsiyet değiştirdi! Erkek hali görenleri şoke etti!
Siyasi paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen Tuğba Ekinci, sosyal medya uygulaması ile erkek oldu. Ekinci'nin bu halini gören takipçileri şoke oldu!
''Sağlam karıyım evelallah'' diyerek sütyensiz fotoğrafını paylaştı! ''Sağlam karıyım evelallah'' diyerek sütyensiz fotoğrafını paylaştı!
Her paylaşımı olay olan ünlü şarkıcı Tuğba Ekinci'nin sütyensiz fotoğrafını paylaşarak altına ''sağlam karıyım evelallah''notunu düşmesi sosyal medyayı salladı!
Tangasıyla öyle bir poz verdi ki gören dönüp tekrar baktı! Tangasıyla öyle bir poz verdi ki gören dönüp tekrar baktı!
Cesur paylaşımlarıyla ve pozlarıyla gündemden düşmeyen sosyal medya fenomeni Damla Ekmekçioğlu bikinili fotoğrafı ile sosyal medyada gündem konusu oldu.
Çok Okunan Yazıları
Deniz Temur Deniz Temur
Özel okul mu devlet okulu mu?
Zeynep Tatarer Zeynep Tatarer
Duygu Kapmaca Oyununa Hoşgeldiniz
Şeyda Odabaş Şeyda Odabaş
Mutluluk aynada baktığın o kişide saklı!
Hüseyin Tırman Hüseyin Tırman
Genital Estetik