çocuk Haberleri

Çocuklar azı diş çıkarma dönemi ne zaman?

Çocuklarda azı diş çıkarma dönemi ne zamandır? Her çocukta farklılık gösteren bu duruma dair merak edilenleri Pedodontist Dr. Begüm Gök Çoban'dan öğrendik.

Bebeklerdeki kabızlığı gideren mucize yöntem!

Bebeklerde kabızlık neden olur? Kabızlığa iyi gelen doğal yöntemler nelerdir? Bebeklik döneminde gerçekleşen ve oldukça can sıkan bu durumun çözümü burada!

Bebeklerde diş kontrolü ne zaman yapılır?

Bebeklerde diş kontrolü ne zaman yapılır? Tüm merak edilenleri Pedodontist Dr. Begüm Gök Çoban'dan öğrendik.

Anne sütünü bozulmadan saklamak için...

Anne sütü bozulmadan nasıl saklanır? Artan sütünüzü nasıl saklamanız gerektiğini biliyor muydunuz? İşte yapmanız gerekenler!

Çocuklarla keyif dolu bir tatil için bu maddeler şart!

Çocuklarıyla tatile çıkacak aileler için dikkat edilmesi gereken özellikleri ve tatil planlamalarıyla ilgili önemli maddeleri sıraladık!

Özel okul mu devlet okulu mu?

2019-2020 eğitim öğretim yılı için çocuklarına okul arayan veliler için özel okul mu devlet okulu mu karşılaştırması yaptık. İşte dikkat etmeniz gerekenler.

Çocukların azı dişi ne zaman çıkar!

Ebeveynlerin en çok merak ettiği konulardan biri de çocukların azı dişinin çıkacağı dönemdir Pedodontist Dr. Begüm Gök Çoban sıraladı!

Çocuğa kitap okumayı sevdirmek için doğduktan sonra...

Çocuğunuzun oflayıp puflayarak zorla kitap okumaması için okumayı sevdirmenin yollarını elmaelma.com'da bulabilirsiniz!

Bu alışkanlıklar çocukların bağışıklık sistemini güçlendiriyor!

Çocukların kolay hasta olmaması ve bağışıklık sistemini güçlendirmenin yolları hakkında Uzman Diyetisyen Emre Uzun önemli bilgiler paylaştı.

Yeni doğan sünnetinin faydaları neler?

Yeni doğan sünnetinin faydaları neler? Sünnetin en stressiz olduğu dönemlerden biri olan bu dönem hakkında merak edilenleri Op. Dr. Murat Bağışgil'den öğrendik.

Bebeklerin diş çıkarması kaç gün sürer?

Bebeklerin diş çıkarması kaç gün sürer? Hem bebekleri hem de ebeveynleri oldukça zorlayan bu duruma karşı tüm merak edilenleri sizler için araştırdık.

Çocuğunuz arkadaş edinmede zorluk çekiyorsa...

Çocuğunuz arkadaş edinmede zorluk çekiyorsa nedeni sosyal iletişim bozukluğu olabilir!

Bu spor çocukların bağışıklık sistemini güçlendiriyor!

Yüzme çocukların gelişiminde ve bağışıklık sistemini güçlendirmede önemli bir yeri var bu noktada çocuklar yüzmeyi öğretmenin ve önemini bir araya getirdik!

Bebeğinizin yanakları kızarıksa aman dikkat!

5. hastalık olarak bilinen ''Tokatlanmış yanak sendromu'' nedir? Çocukluk çağında görülen bulaşıcı hastalık olan bu hastalığa dair bilinmesi gerekenler!

Çocuklarda özgüven sorunu nasıl çözülür?

Çocuklarda özgüven sorunu nasıl çözülür? Çocuklarda özgüven sorununa dair tüm merak edilenleri zm. Psikolog Sena Ekici'den öğrendik.

Hamile pilatesi bebeği bakın nasıl etkiliyor!

Hamile pilatesi bebeği nasıl etkiler? İnsan vücuduna oldukça faydası olan pilatese dair merak edilenleri Selanay Atabaş Güven'den öğrendik.

Çok Okunanlar
Bir annenin dramı! Canlı yayında oğlunun kanser olduğunu açıkladı! Bir annenin dramı! Canlı yayında oğlunun kanser olduğunu açıkladı!
Ebru Şallı'nın Harun Tan'dan olan küçük oğlu 8 yaşındaki Pars'ın lenfoma hastası olduğunu Oylum Talu'nun programında canlı yayında açıkladı.
İftar'a alınmayan Ceceli: Elimden geleni ardıma koymayacağım! İftar'a alınmayan Ceceli: Elimden geleni ardıma koymayacağım!
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın düzenlediği iftar yemeğine davet edilmediği iddia edilen Mustafa Ceceli'den ilk açıklama geldi.
Eşi gözyaşları içinde gerçek ölüm nedenini açıkladı Eşi gözyaşları içinde gerçek ölüm nedenini açıkladı
Geçtiğimiz gün hayatını kaybeden Dilber Ay'ın eşi İbrahim Karakaş, 2. Sayfa programına telefonla bağlanarak Ay'ın kalp krizinden ölmediğini söyledi.
Yusuf Güney İmamoğlu'na destek veren ünlülere sitem etti! Yusuf Güney İmamoğlu'na destek veren ünlülere sitem etti!
Şarkıcı Yusuf Güney Ekrem İmamoğlu'na destek veren ünlülere sosyal medya hesabı üzerinden 'Sanatçı tarafsız olmalıdır' diyerek sitem etti!
'Ben değilim' dedi ama... Mastürbasyon videosunda ele veren detay 'Ben değilim' dedi ama... Mastürbasyon videosunda ele veren detay
Kerimcan Durmaz kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor nasıl ünlü oldu? Mastürbasyon videosuyla olay olan Kerimcan Durmaz'ın hayatı, ablaları ve ailesi ve geçmişi..
Çok Okunan Yazıları
Hüseyin Tırman Hüseyin Tırman
Güzelliğinizi bütünleyen sistem: Simon Dolgu
Deniz Temur Deniz Temur
Çocukların ebeveynlerinden en büyük isteği!
Gökhan Dağıstanlı Gökhan Dağıstanlı
Baba-oğul diyalogları-1
Zeynep Tatarer Zeynep Tatarer
Duygu Kapmaca Oyununa Hoşgeldiniz
Armağan Karagöz Armağan Karagöz
Gelidonya Feneri rotasında yürüyüş!