ayak bakımı Haberleri

Çatlamış ayaklara 3 doğal çözüm önerisi!

Çatlayan ayaklara ne iyi gelir? Evde uygulayacağınız bu basit yöntemler sayesinde çatlamış ve kuru ayaklarınıza kolaylıkla bakım yapabileceksiniz.

Evde kolay ayak bakımı için

Cildimiz kadar ayaklarımızında günlük bakıma ihtiyacı var bunun için evde ayak bakımı yapmanın önemini Medikal Ayak Sağlığı ve Bakımı Uzmanı Fulya Sarı anlattı.

Evde kolay ayak bakımı yapmanın püf noktaları!

Tüm gün kapalı kalan ayakları bakımı oldukça önemli evde ayak bakımı yapmanın püf noktalarını Ayak Sağlığı ve Bakımı Uzmanı Fulya Sarı anlattı!

İşte her gün ayakalarınıza yapmanız gerekenler!

Ayak bakımı yüz bakımı kadar önemlidir. Her gün ayaklara bakım yapılması gerekiyor. Medikal Ayak Sağlığı ve Bakımı Uzmanı Fulya Sarı günlük bakımları sıraladı!

Ayak tırnağınızda sararma oluyorsa aman dikkat!

Tırnakta sararma ve kalınlaşma neden olur? Ayak tırnağı mantarı nasıl anlaşılır? Nasıl tedavi edilir? sorularının yanıtlarını sizler için araştırdık.

Pedikür bakımı da neymiş demeyin hayat kurtarıyor!

Her kadının ihmalini ertelememesi gereken noktalardan biri de ayak bakımıdır. Evde ayak bakımı nasıl yapılır? İşte evde basit bir şekilde bakım yapmanın yolu!

Topuk dikenine en etkili doğal tedavi yöntemleri!

Topuk dikeni doğal tedavi yöntemleri neler? Günlük hayatı kabusa çeviren topuk dikeni kabusundan kurtulmak istiyorsanız içeriğimize bir göz atmanızda fayda var.

Şimdi ayakları şımartma zamanı: Evde ayak detoksu yapın!

Tüm gün boyunca yorgun bedenimizi kapalı ayakkabıda taşıyan ayakları rahatlatmak için haftanın belirlenen günlerinde ayak detoksu yapmak gerekli!

El ve ayaklarınız yaşınızı ele vermesin!

Yüzünüze ne kadar baksanız, estetik yaptırmış olsanız da bir kadının elleri yaşını gösterir. En iyi firmaların el-ayak maskeleriyle yarışan bir maske tarifi...

El ve ayaklarınız yaşınızı ele vermesin!

Yüzünüze ne kadar baksanız, estetik yaptırmış olsanız da bir kadının elleri yaşını gösterir. En iyi firmaların el-ayak maskeleriyle yarışan bir maske tarifi...

Ayaklarınızın yaz boyu harika görünmesi için...

Ayaklarınızın tüm yaz boyunca sağlıklı ve bakımlı görünmesinin yolu basit bir kaç adımdan geçiyor. İşte yaz aylarında ayak bakımına ilişkin yapılması gerekenler

Bu suyu ayağınıza sürerseniz sonuca inanamayacaksınız!

Elmaelma.com olarak bugün birden fazla işlevi olan ve günlük hayatınızda kullanabileceğiniz ağız bakım suyunun hangi alanlarda kullanıldığını hazırladık!

Ayaktaki küçük kızarıklıklara dikkat!

Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Uzm. Dr. Abdullah Şarlak, diyabet hastalarında ortaya çıkan kronik ayak yaralarının tedavisi hakkında bilgilendirdi.

Yaz yaklaşıyor yumuşak bakımlı ayaklar için...

Yaz yaklaşıyor! Bu mevsimde giyilen sandaletlerde ayaklarınızın bakımlı görünmesi için ne yapıyorsunuz? İşte evde yapabileceğiniz pratik ayak bakımı!

Evde pratik yollarla ayak detoksu yapın!

Vücudunuzun ne kadar rahatlamaya ihtiyacı varda bütün gün sizi ayakta taşıyan ayaklarınızdan bakıma ve rahatlamaya ihtiyacı var!

Pedikür yapmanın püf noktaları!

Gün içersinde ayaklar sadece sizi taşımakla kalmıyor! Ayakkabının içinde havasız kalan ve bakımsızlıktan nasırlaşan ayakları yaz mevsimlerinde saklamamak için..

Çok Okunanlar