balık burcu Haberleri

Satürn retrosu başladı işte burçlara etkileri

Satürn gerilemesi (retro) Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu etkileri aşk, para, ilişki, kariyer yorumları

Bu hafta gökyüzü çok hareketli!

Haftalık burç yorumlarına göre bu hafta gökyüzü çok hareketli. 15-21 Nisan haftalık burç yorumlarına göre çarşama, cuma ve cumartesi günlerine dikkat!

Nisan'da tüm burçları şahane günler bekliyor

Nisan 2019 aylık burç yorumlarına göre bu ay tüm burçlara şahane günler bekliyor. Nisan ayında ani ve üzücü olayların olmayacağı tam bir bahar döngüsü yaşanacak

Venüs hareketleniyor işte burçlara etkileri

Venüs bugün Balık burcuna geçiyor. 26 Mart 2019 tarihli Venüs hareketinin burçlara etkilerini Hande Kazanova sizler için anlattı.

Balık haftalık yorumu 25-31 Mart

Balık haftalık yorumu 25-31 Mart haftası için elmaelma.com'da. Bu hafta Balık burcunu neler bekliyor, bu hafta aşk, para ve kariyerde neler yaşanacak?

Balık burcu 18-24 Mart haftalık burç yorumları

Balık burcu 18-24 Mart haftalık burç yorumu Hande Kazanova'nın anlatımıyla elmaelma.com'da. Bu hafta Balık burcunu aşk, para, kariyerde neler bekliyor?

Yılın ilk Merkür retrosu

Merkür gerilemesi 5 Mart 2019'da başladı. 28 Mart'ta bitecek olan Merkür gerilemesi burçlara etkileri elmaelma.com'da. 5 Mart Merkür retrosu iletişimi vuracak.

Mart ayında hangi burcu neler bekliyor?

Aylık burç yorumları Mart 2019 için elmaelma.com'da. 2019 Mart burç yorumlarında Merkür retrosu var. Mart ayında hangi burcu ne bekliyor Hande Kazanova anlattı.

Süper Kanlı Kurt Ay tutulmasına hazır olun!

21 Ocak Süper Kanlı Kurt Ay Tutulması 2019 yılının ilk ay tutulması olacak. Peki 21 Ocak ay tutulması hangi burcu nasıl etkileyecek, neden kurtlu ay tutulması?

14-20 Ocak haftası burç yorumları

14-20 Ocak haftalık burç yorumları Hande Kazanova'nın anlatımıyla elmaelma.com'da. Bu hafta hangi burcu ne bekliyor 14-20 Ocak haftası aşk, para, kariyer...

2019'da hangi burç nerede tatil yapmalı?

Burçlara göre tatil önerileri 2019 listesi elmaelma.com'da. Neredekal'ın derlediği burçlara göre tatil yerleri listesinde Türkiye'nin gözde tatil yerleri var.

Yılın ilk güneş tutulması hangi burcu nasıl etkileyecek?

Güneş tutulması burçlara etkileri Hande Kazanova'nın öngörüleriyle elmaelma.com'da. 6 Ocak Pazar günkü Güneş tutulması hangi burcu nasıl etkileyecek?

24-30 Aralık Balık burcu haftalık yorumları

24-30 Aralık Balık burcu haftalık yorumları Hande Kazanova'nın anlatımıyla elmaelma.com'da. 24-30 Aralık haftalık Balık burcu yorumu aşk, para, kariyer analizi.

Balık 2019 burç yorumları

Balık burcunu 2019'da neler bekliyor? Balık burcu 2019 aşk var mı, 2019 Balık kariyer için neler getirecek? Hepsinin yanıtı Balık burcu 2019 yorumlarında

Balık burcu 17-23 Aralık haftalık yorumları

17-23 Aralık Balık burcu haftalık yorumları Hande Kazanova'nın anlatımıyla elmaelma.com'da. Bu hafta Balık burcunu neler bekliyor aşk, para, kariyer, iş.

Balık burcu haftalık yorumu videosu 19-25 Kasım 2018

Hande Kazanova Balık burcu haftalık yorumu videosu 19-25 Kasım 2018 haftası için elmaelma.com'da. Bu hafta hem Merkür gerilemesi var hem de Dolunay.

Çok Okunanlar
''Sanat eseri gibi fiziğim var'' deyip çırılçıplak fotoğraf paylaştı ''Sanat eseri gibi fiziğim var'' deyip çırılçıplak fotoğraf paylaştı
Cesur pozlarıyla gündeme gelen Esra Ersoy, "Sanat eseri gibi fiziğim var" diyerek sosyal medya hesabından çırılçıplak fotoğrafını paylaştı.
''Sağlam karıyım evelallah'' diyerek sütyensiz fotoğrafını paylaştı! ''Sağlam karıyım evelallah'' diyerek sütyensiz fotoğrafını paylaştı!
Her paylaşımı olay olan ünlü şarkıcı Tuğba Ekinci'nin sütyensiz fotoğrafını paylaşarak altına ''sağlam karıyım evelallah''notunu düşmesi sosyal medyayı salladı!
Çorbacının tuvaletinde seks yaptı! Çorbacının tuvaletinde seks yaptı!
Bir döneme damga vuran Hülya Avşar'ın kız kardeşi Helin Avşar çorbacının tuvaletinde seks yaptığı iddia edilen dava kilit isimlerin açıklaması çıktı!
Tangasıyla öyle bir poz verdi ki gören dönüp tekrar baktı! Tangasıyla öyle bir poz verdi ki gören dönüp tekrar baktı!
Cesur paylaşımlarıyla ve pozlarıyla gündemden düşmeyen sosyal medya fenomeni Damla Ekmekçioğlu bikinili fotoğrafı ile sosyal medyada gündem konusu oldu.
Sibel Can'dan olay fotoğraflar! Çırılçıplak yakalandı! Sibel Can'dan olay fotoğraflar! Çırılçıplak yakalandı!
Sibel Can'ın 21 yıl önce balkonda çekilmiş fotoğrafları sosyal medyada gündem konusu oldu. Ayhan Kimsesizcan fotoğrafın hikayesini bakın nasıl anlattı.
Çok Okunan Yazıları
Şeyda Odabaş Şeyda Odabaş
Mutluluk aynada baktığın o kişide saklı!
Hüseyin Tırman Hüseyin Tırman
Genital Estetik
Hande Büşra Koca Hande Büşra Koca
2019-2020 EĞİTİM-ÖĞRETİM DÖNEMİ