cilt Haberleri

Et beni zannettiğiniz şey aslında...

Siğil neden çıkar? Siğil nasıl tedavi edilir? Et beniyle sık sık karıştırılan siğillerin neden çıktığı ve tedavisi hakkında bir derleme yaptık.

Çalışan kadınlar için kolay cilt bakım tüyosu!

Yoğun tempoda çalışan kadınlar için etkili ve cildi sağlıklı bir görünüm kazandırmanın 4 kolay tüyosunu bir araya getirdik!

İşte cildi kışa hazırlama yöntemleri!

Yazın fazlasıyla güneşe maruz kalan cildi kışa hazırlamak için sonbaharda yapabileceğiniz cilt bakım yöntemlerini bir araya getirdik!

8 adımda mükemmel sabah cilt bakım rutini!

Sabah uyandığınızda şiş gözler ve yüzünüzü indirmek cildinizi güne hazırlamak için 8 adımda sabah cilt bakım rutinini bir araya getirdik!

Bikini bölgesi kararmalarını beyazlatmak için...

Yaşın ilerlemesi ve çeşitli nedenlere bağlı olarak cildin bikini bölgesi gibi hassas yerlerinin kararmasını durdurmak ve beyazlatmak için yöntemleri sıraladık!

İdrarını içen kadın sivilcelerinden kurtuldu! Son hali inanılmaz

Amerika'da yaşayan ressam kadın yüzündeki sivilcelerden kurtulmak için idrarını içti. İşte son hali...

5 adımla yazın yıpranan cildi geride bırakın!

Yazın güneş ve deniz, havuz etkenleriyle yıpranan cildi onarmak ve cildi yenilemek için 5 adımı bir araya getirdik!

Yazın yıpranan cildi yenilemek için mucize tüyolar!

Yaz mevsiminde deniz, havuz sıcaktan yıpranan cildi yenilemek ve yaz lekelerinden kurtulmak için bazı tüyoları bir araya getirdik!

Cildinizdeki lekelerden rahatsız oluyorsanız...

Çeşitli nedenlerden kaynaklanan lekelerden kurtulmak için leke tedavisi hakkında merak edilen tüm yanıtları Dermatoloji Uzmanı Neslihan Dolar yanıtladı.

Göz çevresi kırışıklıkları can sıkmaya başladıysa...

Zamana yenik düşen yaşlılığın belirtisi göz çevresinde başlayan göz çevresi sorunları hakkında Medikal Estetik Hekimi Dr. Hüseyin Tırman bilgilendirdi.

Bu maske sivilceleri tamamen yok ediyor!

Cildinizdeki var olan sivilcelerden tamamen kurtulmak ve sivilce oluşumunu engellemek için tarçınlı maske tarifini deneyin!

PRP cildin hangi kısımlarını onarır?

Ciltte çeşitli sorunları olanlar için son dönemlerde oldukça popüler olan PRP uygulaması cilde olan etkilerini Medikal Estetik Hekimi Dr. Hüseyin Tırman anlattı

Yaz aylarında sedef hastalığına dikkat!

Sedef hastalığı ile yaz aylarında dikkat edilmesi gerekenleri ve tedavi yöntemleri hakkında merak edilenleri bir araya getirdik!

Yenidoğan bebeklerin cildinde neden dökülme olur hiç düşündünüz mü?

Yenidoğan bebeklerin cildinde zaman zaman dökülme kızarıklık gibi çeşitli deri hastalıklarıyla karşılaşıyoruz işte nedeni ve tedavi yöntemleri!

Yazın ciltte oluşan lekelerden kurtulmak için...

Yaz aylarında güneşe fazla maruz kalan ciltteki leke oluşumlarını gidermek için yöntemleri sıraladık bu sayede cildin daha az yaşlanmasını sağlayabilirsiniz.

Evde kendi cilt bakımınızı yapmak için...

Evde pahalı ürünlere ihtiyaç duymadan kendi cilt bakımınızı yapmanın sırrını Dermatoloji Uzmanı Neslihan Dolar anlattı!

Çok Okunanlar