düğün Haberleri

Düğün mekanını nasıl belirlemeliyim?

Düğün mekanını nasıl belirlemeliyim? Düğün mekanı seçimi nasıl olur sorusunu Organizatör Tülay Erciyas Kaya'dan öğrendik.

Şaşkına çeviren kare! Düğünde kameraya kalçalarını açıp...

Amerika'da bir düğünde gelinin yardımcısı 4 kadının, kameraya sırtını dönüp kalçalarını açmaları büyük tepki çekti.

Selin Ciğerci'nin düğününde ortalık karıştı birbirlerini ezdiler!

Gökhan Çıra ile evlenen Selin Ciğerci'nin düğünde gelin çiçeğini tutmak için sıraya giren kadınlar birbirlerini ezdikleri video ortaya çıktı!

Gökhan Çıra ile evlenen Selin Ciğerci'nin gelinliği geceye damga vurdu

Yaklaşık iki yıldır aşk yaşadığı Futbolcu sevgilisi Gökhan Çıra ile evlenen Selin Ciğerci'nin düğünde giydiği 4 gelinlik geceye damga vurdu!

Evlenmeye hazırlanan Selin Ciğerci'den gelin hamamı sefası!

28 Ekimde nişanlısı Gökhan Çıra ile evlilik hazırlığı yapan Selin Ciğerci yakın çevresiyle gelin hamamı kutlaması yaparak dansöz oynattı!

Şeyma Subaşı Aleyna Tilki'nin beraber dans ettikleri seksi video olay!

Geçtiğimiz akşam ünlü modacı Gülnür Güneş'in düğününe katılan Şeyma Subaşı ve Aleyna Tilki'nin beraber dans ettikleri video sosyal medyada tıklanma rekoru kırdı

Hailey Baldwin gelinliği ile büyüledi!

Geçen yıl Justen Bieber'ın sağlık sorunları nedeniyle düğün yapamayan çift geçtiğimiz gün düğün yaptı Hailey Baldwin'in gelinliği büyüledi!

Ebru Şallı ve uğur Akkuş evlendi yüzüğü servet değerinde!

Sunucu ve model Ebru Şallı aralarında 7 yaş fark bulunan Uğur Akkuş ile Çırağan Sarayı'nda 50 kişilik davetle evlendi yüzüğü servet değerinde!

Şarkıcı Aylin Coşkun'un eşi bakın kim çıktı!

Ünlü şarkıcı Aylin Coşkun'un 15 yıldır aşk yaşadığı eşi Volkan Aslan'ın yaşı ve özel hayatı merak konusu oldu kim bu gizemli adam gelin hep beraber inceleyelim!

Bensu Soral arkadaşının düğününde giydiği elbise tepki topladı!

Bensu Soral arkadaşı Mina'nın düğününde giydiği Tuvana Büyükçınar imzalı gelinliği andıran fosfor yeşili elbisesi sosyal medyada eleştiri yağmuruna tutuldu!

2019'da en çok tercih edilen düğün hediyeliklerini biliyor musunuz?

2019'da en çok tercih edilen düğün hediyelikleri neler? Tam da düğün sezonundayken merak edilen bu sorunun yanıtını Tasarımcı Ezgi Tosun'dan öğrendik.

Düğün hazırlığı sürecinde nelere dikkat edilmeli?

Düğün organizasyonu yapan Tülay Erciyas Kaya, düğün hazırlığı sürecinde dikkat edilmesi gereken şeyleri Şeyda Odabaş ile konuştu.

Düğün mekanı seçerken zorlanıyorsanız...

Evlenme kararını verdikten sonra düğünün yapılacağı mekanı seçerken dikkat edilmesi gerekenleri Organizatör Tülay Erciyas Kaya yanıtladı!

Düğün günü yanınızda olması gereken temel malzemeler!

Düğün günü anlık kurtarışlara yardımcı olacak malzemeleri Organizatör Tülay Erciyas Kaya sıraladı!

Düğün mekanını nasıl belirlemeliyim diyenler buraya!

Doğru düğün mekanı çok önemlidir? Peki doğru düğün mekanı nasıl belirlenir? Organizatör Tülay Erciyas Kaya sizler için anlattı...

Düğün hazırlığında es geçilmemesi gereken liste önerisi!

Malum düğün sezonu geldi çattı bu süreçte düğün hazırlığında dikkat edilmesi gereken ihtiyaç listesini Organizatör Tülay Erciyas Kaya anlattı.

Çok Okunanlar