Aylin Coşkun'un eşi Volkan Aslan ne iş yapıyor? Bir gelinliğe 87 bin TL verdi!

Ünlü şarkıcı Aylin Coşkun'un 15 yıldır aşk yaşadığı eşi Volkan Aslan'ın yaşı ve özel hayatı merak konusu oldu kim bu gizemli adam gelin hep beraber inceleyelim!

Aylin Coşkun'un eşi Volkan Aslan ne iş yapıyor? Bir gelinliğe 87 bin TL verdi!

15 yıldır aşk yaşayan Aylin Coşkun'un geçtiğimiz gün evlendiği eşi Volkan Aslan'ın yaşı ve yaptığı merak konusu oldu! Aylin Coşkun ile evlenmek için evini ve arabasını satan Volkan Aslan kaç yaşında? Ne iş yapıyor, nereli? Dillere destan bir şekilde 15 yıldır aşk yaşadığı sevgilisi Volkan Aslan ile dünyaevine giren ünlü şarkıcı Aylin Coşkun düğününde Gülşah Saraçoğlu'nun imzasını taşıyan 20 kilo ağırlığında olan bir gelinlik giydi. Gelinliği ile çok konuşulan Aylin Coşkun'un gizemli eşi Volkan Aslan kim? sorusuna yanıt arayanlardansanız cevabı Elmaelma.com'da bulabilirsiniz!

Ünlü şarkıcı Aylin Coşkun geçtiğimiz gün masallar gibi bir düğün ile 15 yıldır aşk yaşadığı sevgilisi Volkan Aslan ile evlendi! Düğününe giydiği 20 kiloluk gelinliği ile tüm dikkatleri üzerinde toplayan Aylin Coşkun'un düğününde kilolarca altın takıldı. 

Gelinliği 87 Bin TL Verdi!

Düğününde 3 farklı gelinlik giyen Aylin Coşkun'un ikinci gelinliği Gülşah Saraçoğlu imzası taşıyor. Gelinliğinin fiyatı ise 15 bin dolar yani 87 bin TL değerinde olduğu ortaya çıktı! Aylin Coşkun'un düğününe ünlüler akın ederken düğünün ilerleyen saatlerinde Coşkun'un yakın arkadaşı Hande Yener ile beraber sahneye çıkarak düet yaptı.

aylin coşkunun 15 yıl aşk yaşadığı eşi volkan aslan ne iş yapıyor kaç yaşında

Mehir Bedeli Olarak 10 Külçe Altın İstedi!

Ünlü şarkıcı Aylin Coşkun düğünden önce dini nikah yaptı. Dini nikahta 10 külçe altın isteyen Aylin Coşkun'un düğünü tüm dikkatleri üzerinde topladı. Akrabaları tarafından kilolarca altın takılan Aylin Coşkun'un düğününe yakın dostları ve akrabaları katıldı.

Aylin Coşkun'un Eşi Volkan Aslan Kimdir? Ne İş Yapıyor?

15 yıl boyunca aşk yaşayan çift geçtiğimiz akşam görkemli bir düğün ile dikkatleri üzerinde topladı. 2004 yılında Aylin Coşkun'un eşi Volkan Aslan Phuket Adası'nda evlenme teklifi etti. Henüz Volkan Aslan hakkında detaylı bir bilgi bulunmasa da geçtiğimi akşam dillere destan bir düğün ile Aylin Coşkun ile dünya evine girdi. Çift 15 yıldır aşk yaşadı.

Yorumlar