kırışıklık Haberleri

Eksik diş erken yaşlandırıyor!

Doğuştan veya sonradan çürümeye ve çeşitli nedenlere bağlı olarak eksilen diş kırışıklığa neden oluyor

Gözaltı kırışıklıklarını yok eden doğal yöntemler!

Göz altındaki kırışıklıklar bir çok kişinin başına bela olmuş durumda! Peki gözaltı kırışıklıkları nasıl geçer? İşte doğal yöntemleri!

İşte vücutta yaşlandığınızı gösteren ilk bölgeler!

Zamanın ilerlemesine ve yer çekimine bağlı olarak vücutta bazı bölgeler daha hızlı yaşlanma belirtisi gösterir!

Açık tenli ve renkli gözlüyseniz dikkat!

Yaşlılığın habercisi olarak adlandırdığımız göz çevresi kırışıklık oluşumu açık tenli ve renkli gözlü insanlarda daha fazla oluyor neden mi hadi bir göz atalım!

Bu alışkanlıklar dudak çevresinde kırışıklığa neden oluyor!

Dudak çevresi kırışıklık oluşumuna neden olan günlük hayatta sıklıkla uyguladığımız alışkanlıklara dikkat yaşlanmanın yanında cildin kırışmasına neden oluyor.

Göz çevresi kırışıklıkları can sıkmaya başladıysa...

Zamana yenik düşen yaşlılığın belirtisi göz çevresinde başlayan göz çevresi sorunları hakkında Medikal Estetik Hekimi Dr. Hüseyin Tırman bilgilendirdi.

Yaşlılığı erteleyebilirsiniz!

Yaşın ilerlemesine bağlı olarak belirti veren göz çevresi kırışıklıklarından kurtulmak için gözaltı ışık dolgusu kalıcılığına dair merak edilenleri sıraladık!

Örümcek ağı estetiği ile cildinizi gençleştirin!

Cildin erken yaşlanmasını engellemek ve kırışıklıklardan kurtulmak için örümcek estetiği yöntemi hakkında bilmeniz gerekenleri bir araya getirdik!

50 yaş üstü cilt bakımı nasıl olmalı?

Yaşın ilerlemesine bağlı olarak ortaya çıkan kırışıklıklardan kurtulmak için 50 yaş üstü cilt bakımı için vücudu içerden beslemek şart! İşte cilt bakım öneriler

Bu yöntem yüzünüzü 10 yaş gençleştiriyor!

Cildi olduğundan daha genç göstermek için tercih edilen yüz gençleştirme ameliyatı hakkında tüm merak edilenleri bir araya derledik!

Boyundaki kırışıklıklar can sıkmaya başladıysa bu yöntemi deneyin!

Günlük hayatın stresi ve yaşın ilerlemesine bağlı olarak boyun bölgesindeki kırışıklıklardan kurtulmak için boyun estetiği ameliyatı nasıl olur?

Kırışıklıklardan kurtulmanın 5 doğal yöntemi!

Zamanın ilerlemesiyle cilde yansıttığı kırışıklıklardan kurtulmak için 5 yöntem hazırladık! Kırışıklıklardan kurtulmanın doğal yolları nelerdir? İşte yanıtı.

Erken ortaya çıkan kırışıklıklara veda etme zamanı!

Yaşlanma etkisini azaltmak ve yüzdeki kırışıklıklara karşılıkların oluşumunu önlemek için yağ enjeksiyonu hakkında bilinmesi gerekenleri araştırdık!

Cilt kırışıklıklarından kurtulmak için bu alışkanlıkları bırakın!

Gün içerisinde çok fazla jest ve mimik yapmak, yaz kış güneş kremi kullanmamak gibi alışkanlıklar cilt kırışıklıklarına neden oluyor!

Somon DNA ile ameliyatsız gençleşme!

Cilt yaşlanmasına karşı gelebilmek için ameliyat olmanıza gerek yok! Ameliyattan korkanlar için 'Somon DNA tedavi' yöntemini tercih edebilirsiniz.

Erken kırışıklıklara karşı doğal çözümler!

Cildin erken yaşlanmasına karşılı önlem almak için evde pratik bir şekilde yapabileceğiniz yumurta ve bal maskesini deneyebilirsiniz.

Çok Okunanlar