nasıl yapılır Haberleri

Kolay hazırlanan kahvaltı: Yoğurtlu krep!

Sabahları kahvaltısından ödün vermek istemeyenler için kolay hazırlanan yoğurtlu krep tarifini hazırladık! İşte bir kaç dakikada hazırlayabileceğiniz tarif...

Cildinizdeki tüm pürüzleri yok edecek mucizevi maske!

Siyah üzüm maskesi nasıl yapılır? Siyah üzüm maskesi ne işe yarar? Bu maske cildinizdeki tüm pürüzleri yok edecek! İşte hazırlanışı!

Ev baklavası ile bu bayram kendinizi şımartın!

Bugün sizler içn evde kolaylıkla yapabileceğiniz en çok aranan lezzetlerden olan ev baklavası tarifini hazırladık! Sizde deneyebilirsiniz.

Kış sebzesi zeytinyağlı kereviz tarifi!

Sağlığa çokça faydalı olan kışın vazgeçilmez sebzesi zeytinyağlı kereviz tarifini en pratik haliyle bir araya getirdik işte malzemeler!

Akdeniz incisi sabah kahvaltısı için turunç reçeli tarifi!

Sabah kahvaltıda gözü hemen reçel arayanlar için Akdeniz incisi turunç reçeli tarifini bir araya getirdik!

Evde kolay çorba şehriye tarifi!

Evde kolay çorba tarifi arayanlar için pratik bir şekilde yapabileceğiniz şehriye çorbası tarifini bir araya getirdik!

Evde kaşarlı mantar nasıl yapılır?

Bir dönem sobalı evlerin pratik lezzeti olan kaşarlı mantar tarifini sizin için en kolay tarifiyle bir araya getirdik!

Vitamin deposu pazı yemeği tarifini paylaştık!

Faydaları saymakla bitmeyen pazı sarmasının tarifini paylaştık. İşte E, K, C ve A vitamini deposu pazı yemeğinin en kolay tarifi!

Kilo almamak için detoks çorbası tarifi!

Bulunduğunuz kiloyu korumak ve kilo almamak için detoks çorbası tüketmeye ne dersiniz. Yapılışı oldukça kolay olan detoks çorbasının tarifini hazırladık!

Mucize etkili keçi sütü sabunu evde yapabilirsiniz!

Evde kendi keçi sütü sabununuzu yapabilirsiniz! Özellikle cildi kuruluk olanların mucize sonuçlar gösteren keçi sütü sabununu evde yapmanın yollarını hazırladık

Bakliyatların sultanı zeytinyağlı barbunya!

İster sıcak ister soğuk olarak tüketebileceğiniz zeytinyağlı barbunya yapmanın en pratik yolunu sizler için bir araya getirdik!

Sabah kahvaltısında pastırmalı yumurtayı birde böyle deneyin!

Sabah kahvaltısında olmazsa olmaz denilen tatlardan biri de pastırmalı yumurta! Pastırmalı yumurta nasıl yapılır? İşte birde böyle deneyin!

Freş lezzet sevenler için sütlü badem çorbası!

Bilinenin dışında farklı bir lezzet arayanlar için 'Portakal aromalı sütlü badem çorbası nasıl yapılır?'' sorusuna yanıt aradık ve tarifini sıraladık!

Kolay zerdeçallı mercimek çorbası tarifi!

Mutfakta henüz yeni olanlar için yapımı oldukça kolay bir çorba tarifi seçtik! Evde zerdeçallı mercimek çorbası nasıl yapılır? İşte kolay tarif için gerekenler.

Ağızda kıtır kıtır olan pişmaniye kurabiye tarifi!

Evde kolay bir şekilde yapılan pişmaniye tadında ağızda kıtır kıtır dağlan pişmaniye kurabiye nasıl yapılır? İşte hayır diyemeyeceğiniz lezzetin tarifi...

Etin en lezzetli birleşimi Tekirdağ köftesi! 

Yöresel lezzet sevenler için evde Tekirdağ köftesi yapmanın püf noktalarını bir araya getirdik. Sizde evde kendi Tekirdağ köftenizi yapabilirsiniz.

Çok Okunanlar