oğlak burcu Haberleri

Satürn retrosu başladı işte burçlara etkileri

Satürn gerilemesi (retro) Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu etkileri aşk, para, ilişki, kariyer yorumları

Bu hafta gökyüzü çok hareketli!

Haftalık burç yorumlarına göre bu hafta gökyüzü çok hareketli. 15-21 Nisan haftalık burç yorumlarına göre çarşama, cuma ve cumartesi günlerine dikkat!

Nisan'da tüm burçları şahane günler bekliyor

Nisan 2019 aylık burç yorumlarına göre bu ay tüm burçlara şahane günler bekliyor. Nisan ayında ani ve üzücü olayların olmayacağı tam bir bahar döngüsü yaşanacak

Venüs hareketleniyor işte burçlara etkileri

Venüs bugün Balık burcuna geçiyor. 26 Mart 2019 tarihli Venüs hareketinin burçlara etkilerini Hande Kazanova sizler için anlattı.

Oğlak haftalık yorumu 25-31 Mart

Oğlak haftalık yorumu 25-31 Mart haftası için elmaelma.com'da. Bu hafta Oğlak burcunu neler bekliyor, bu hafta aşk, para ve kariyerde neler yaşanacak?

Oğlak burcu 18-24 Mart haftalık burç yorumları

Oğlak burcu 18-24 Mart haftalık burç yorumu Hande Kazanova'nın anlatımıyla elmaelma.com'da. Bu hafta Oğlak burcunu aşk, para, kariyerde neler bekliyor?

Süper Kanlı Kurt Ay tutulmasına hazır olun!

21 Ocak Süper Kanlı Kurt Ay Tutulması 2019 yılının ilk ay tutulması olacak. Peki 21 Ocak ay tutulması hangi burcu nasıl etkileyecek, neden kurtlu ay tutulması?

14-20 Ocak haftası burç yorumları

14-20 Ocak haftalık burç yorumları Hande Kazanova'nın anlatımıyla elmaelma.com'da. Bu hafta hangi burcu ne bekliyor 14-20 Ocak haftası aşk, para, kariyer...

2019'da hangi burç nerede tatil yapmalı?

Burçlara göre tatil önerileri 2019 listesi elmaelma.com'da. Neredekal'ın derlediği burçlara göre tatil yerleri listesinde Türkiye'nin gözde tatil yerleri var.

Yılın ilk güneş tutulması hangi burcu nasıl etkileyecek?

Güneş tutulması burçlara etkileri Hande Kazanova'nın öngörüleriyle elmaelma.com'da. 6 Ocak Pazar günkü Güneş tutulması hangi burcu nasıl etkileyecek?

24-30 Aralık Oğlak burcu haftalık yorumları

24-30 Aralık Oğlak burcu haftalık yorumları Hande Kazanova'nın anlatımıyla elmaelma.com'da. 24-30 Aralık haftalık Oğlak burcu yorumu aşk, para, kariyer analizi.

Oğlak 2019 burç yorumları

Oğlak burcunu 2019'da neler bekliyor? Oğlak burcu 2019 aşk var mı, 2019 Oğlak kariyer için neler getirecek? Hepsinin yanıtı Oğlak burcu 2019 yorumlarında

Oğlak burcu 17-23 Aralık haftalık yorumları

17-23 Aralık Oğlak burcu haftalık yorumları Hande Kazanova'nın anlatımıyla elmaelma.com'da. Bu hafta Oğlak burcunu neler bekliyor aşk, para, kariyer, iş.

Oğlak 3-9 Aralık haftalık burç yorumu

Oğlak haftalık burç yorumlarına göre bu hafta Oğlak burcu Yeni Ay etkisi ve biten Merkür gerilemesinin etkilerini yaşayacak. 3-9 Aralık haftası Oğlak yorumu.

Oğlak burcunu Aralık ayında neler bekliyor?

Oğlak Aralık 2018 yorumları elmaelma.com'da. Oğlak burcunu Aralık ayında aşk, para ve iş alanında neler bekliyor? Aralık 2018 Yeni Ay ve Dolunay etkileri

Oğlaklar haftaya hızlı başlayacaklar ama perşembeden sonra...

19-25 Kasım Oğlak haftalık burç yorumları elmaelma.com'da. Oğlak haftalık burç yorumları ile Oğlak haftalık aşk yorumu ve para yorumunun detayları.

Çok Okunanlar
''Sanat eseri gibi fiziğim var'' deyip çırılçıplak fotoğraf paylaştı ''Sanat eseri gibi fiziğim var'' deyip çırılçıplak fotoğraf paylaştı
Cesur pozlarıyla gündeme gelen Esra Ersoy, "Sanat eseri gibi fiziğim var" diyerek sosyal medya hesabından çırılçıplak fotoğrafını paylaştı.
Amcasıyla uygunsuz görüntüleri ortaya çıkan Burcu Başoğlu şimdi yandı Amcasıyla uygunsuz görüntüleri ortaya çıkan Burcu Başoğlu şimdi yandı
Öz amcası Murat Başoğlu ile uygunsuz bir şekilde görüntülenen Burcu Başoğlu, eşi Selçuk Kabadayı'dan boşandı.
Ünlü şarkıcı cinsiyet değiştirdi! Erkek hali görenleri şoke etti! Ünlü şarkıcı cinsiyet değiştirdi! Erkek hali görenleri şoke etti!
Siyasi paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen Tuğba Ekinci, sosyal medya uygulaması ile erkek oldu. Ekinci'nin bu halini gören takipçileri şoke oldu!
''Sağlam karıyım evelallah'' diyerek sütyensiz fotoğrafını paylaştı! ''Sağlam karıyım evelallah'' diyerek sütyensiz fotoğrafını paylaştı!
Her paylaşımı olay olan ünlü şarkıcı Tuğba Ekinci'nin sütyensiz fotoğrafını paylaşarak altına ''sağlam karıyım evelallah''notunu düşmesi sosyal medyayı salladı!
Çorbacının tuvaletinde seks yaptı! Çorbacının tuvaletinde seks yaptı!
Bir döneme damga vuran Hülya Avşar'ın kız kardeşi Helin Avşar çorbacının tuvaletinde seks yaptığı iddia edilen dava kilit isimlerin açıklaması çıktı!
Çok Okunan Yazıları
Deniz Temur Deniz Temur
Özel okul mu devlet okulu mu?
Zeynep Tatarer Zeynep Tatarer
Duygu Kapmaca Oyununa Hoşgeldiniz
Şeyda Odabaş Şeyda Odabaş
Mutluluk aynada baktığın o kişide saklı!
Hüseyin Tırman Hüseyin Tırman
Genital Estetik