spor Haberleri

Spor yapanların en sık karşılaştığı 8 yaralanma türü!

Spor yapanların en sık karşılaştığı yaralanma türleri neler? İşte en yaygın karşılaşılan 8 spor yaralanmasını sizler için paylaşıyoruz.

Spora başlamadan önce kilo vermeye çalışıyorsanız...

Kilo vermek isteyenlerin en çok merak ettiği sorulardan biri de spora başlamadan önce kilo vermek doğru mu? sorusuna yanıt aradık!

Sakatlığa rağmen spora devam etmek kariyeri bitirebilir!

Uzmanlar, bir sporcunun tedavi veya rehabilitasyonu  tamamlanmadan, müsabakaya devam etmesinin ciddi sorunlara yol açabileceğini vurguluyor.

İşte göbek eritmenin püf noktaları!

Göbek nasıl eritilir? Göbek eritmenin püf noktaları neler? Fitness eğitmeni Alican Çelik göbek eritmek için faydalı önerilerde bulunuyor.

Sporu bıraktıktan sonra kaslar sarkar mı?

Sporu bıraktıktan sonra kaslar sarkar mı ? Spor bırakıldıktan sonraki süreci Spor Eğitmeni Yusuf Özden'den öğrendik. İşte tüm merak edilenler!

Spordan sonra neler tüketilmeli?

Spordan sonra neler tüketilmeli? Antrenman sonra beslenme nasıl olmalıdır? Merak edilenleri Spor Eğitmeni Yusuf Özden'den öğrendik.

Sağlık için haftada kaç kez spor yapmalı?

Sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sürdürmenin sırrı düzenli olarak spor yapmaktan geçiyor haftada kaç kere spor yapılması sorusuna Spor Eğitmeni Yusuf Özden verdi!

Squat hakkında bildiğiniz herşeyi unutun!

Kalça ve bacak kaslarını güçlendiren squat hareketlerini doğru yapmak için Antrenör Eğitmen Selenay Atabaş Güven önemli bilgiler paylaştı.

Spora başlamadan önce kilo vermek gerekir mi?

Spora başlamadan önce kilo vermek gerekir mi? Tüm merak edilenleri Spor Eğitmeni Yusuf Özden'den öğrendik.

Göbeğinizi eritmek istiyorsanız bunlara dikkat edin!

Göbek eritmenin püf noktaları neler? İşte göbeğini kısa süre içerisinde eritmek isteyenler için dikkat edilmesi gereken püf noktalar!

Spor yapmadan kas yapmak mümkün mü?

Spor yapmadan kas yapmak mümkün mü? Tüm merak edilenleri Spor Eğitmeni Yusuf Özden'den öğrendik.

Göbek eritmek isteyenler buraya: Evde pratik göbek eritme hareketleri!

Göbek eritmek, zayıflamanın en zor olduğu bölgelerdendir. Göbeğinizin gitmesini istiyorsanız düzenli olarak evde bu hareketleri yapabilirsiniz...

Fit olmak için egzersiz yemekten önce mi sonra mı yapılır?

Egzersiz yapmayı sevenler fit bir görünüme sahip olmak isteyenler için yemekten önce mi sonra mı yapılır sorusuna Spor Eğitmeni Yusuf Özden yanıtladı.

Evde spor yaparken sağlığınızdan olmayın!

Teknolojinin ilerlemesiyle beraber sosyal medya platformlarında evde spor yapma temaları her yerde ancak yanlış yapılan spor kişinin hayatına mal olabiliyor.

Yoga çağın popüler olan bu hastalığı yeniyor!

Son dönemlerin popüler sporlarından olan yoga neye iyi gelir? Sorusunu Yoga Akademi, Orijinal Yoga Sistemi Eğitmeni Neval Kütük yanıtladı! Depresyonla başediyor

Spordan sonra hangi besinleri tüketmeliyiz?

Spor yaptıktan sonra kilo almayacak şekilde sağlıklı beslenmek için ne yemeliyiz? Spor Eğitmeni Yusuf Özden detaylarıyla beraber anlattı.

Çok Okunanlar