Banyolar ve mutfaklar yeniden tanımlanıyor

HannaHome’un temsilcisi olduğu dünyaca ünlü duvar kağıdı markası Rasch’ın banyolar ve mutfaklar için özel olarak tasarlanan yeni koleksiyonu ile dikkat çekiyor.

Banyolar ve mutfaklar yeniden tanımlanıyor

Duvar kağıdında trendleri belirleyen Rasch markasının özel olarak tasarladığı yeni koleksiyonu Aqua Deco, biribirinden farklı konseptte birçok desen seçeneği ve dayanıklı yapısı ile banyolara ve mutfaklara yeni bir soluk getiriyor.

Silinebilme özelliği ve neme dayanıklılığı sayesinde kullanım kolaylığı sağlayan Aqua Deco, modern çizgilere sahip desen çeşitliliği ile banyolar ve mutfaklar başta olmak üzere tüm yaşam alanlarında da uygulanabiliyor.

Mutfak araç gereçleri, kahve fincanları ve renkli şekerlemelerle bezenmiş duvar kağıtları ile mutfaklarda alışılmışın dışında sımsıcak bir ortam yaratabilir, renk paletinden beyaz, kırmızı, somon, siyah, mavi ve tonlarının farklı kombinasyonlarla kullanıldığı balık, kaplumbağa, deniz yıldızı ve mercan desenli duvar kağıtları ile banyolara denizin ferah etkisini taşıyabilirsiniz.

Koleksiyonun içerisinde yer alan,  üç boyut etkisi yaratan doğal taş görünümlü ve figüratif desenlerin de kullanıldığı duvar kağıtları ile birbirinden farklı atmosferler de yaratmak mümkün. Kitap ve gazete desenli duvar kağıdı ile sıcak bir okuma köşesi oluşturabilirsiniz.

Güneş ışığı gibi dış etkilere ve yanmaya karşı da oldukça dayanıklı olan Aqua Deco, kafelere, restoranlara, mağaza ve otellere de rahatlıkla uygulanabilecek çeşitleri de içeriyor.

Yorumlar