Bunlar tam sahur için!

Sahurda hem sizi tok tutacak, hem de rahatsız etmeyecek bir menü hazırlamak gerekiyor: Örneğin tost ve çay!

Bunlar tam sahur için!

makineler-bosch.jpgBosch Toastexx tost makinesi ile sahur sofralarını kurmak çok kolay

Bosch Toastexx tost makinesi, sahip olduğu ayrıcalıklı özellikleri ile sahur sofralarını kurmayı çok kolay hale getiriyor. İki ayrı termostatı sayesinde sadece tost yapmak için değil, aynı anda hem ızgara hem de ısıtma amaçlı kullanılabiliyor. Özel kaplamalı plakalar, kolayca çıkarılıp, bulaşık makinesinde yıkanabiliyor. İşiniz bittiğinde ise kilidi sayesinde dikey pozisyonda saklanabiliyor ve bu sayede mutfak tezgahında yer de kaplamıyor. Ayrıca farklı fonksiyonlara sahip kırmızı renkli TFB 4402 modeli ya da antrasit renkli TFB 4431 modelinden mutfağınıza en uygun olanı seçmeniz mümkün.

Bosch Teaxx One Touch çay makinesi ile iftar ve sahurda çay keyfiniz uzun olsun

Bosch Teaxx One Touch çay makinesi, ekstra büyük süzgeciyle daha kalabalık, sıcak tutma ve otomatik tekrar kaynatma fonksiyonuyla daha uzun, iki saat sonunda otomatik kapanma özelliğiyle de daha güvenli çay sohbetlerine fırsat v*eriyor. Ayrıca cam demliğe sahip, pastel yeşil/açık gri renkli TTA 3000 modeli ya da porselen demlikli, fildişi/açık gri renkli TTA 3010 modeli alternatifinden birini seçme olanağı sunuyor.  Bosch Ev Aletleri, Ramazan boyunca en hafif lezzetler ile iftar ve sahur açmak isteyenlere çok özel bir tost ve çay makinesi kampanyası sunuyor.

Kampanya kapsamında iki ayrı termostatı sayesinde bir plakasında ızgara yaparken, diğerinde aynı anda ekmek ısıtmaya olanak tanıyan Bosch Toastexx tost makinesinin TFB 4402 modeli 185 TL yerine 129 TL, TFB 4431 modeli 246 TL yerine 179 TL olarak satışa sunuluyor. Sıcak tutma ve otomatik kaynatma fonksiyonuyla çay keyfinin süresini uzatan ve adeta eski Ramazanların tadını günümüze taşıyan Bosch Teaxx One Touch çay makinesinin TTA 3000 modeline 158 TL yerine 119 TL,  TTA 3010 modeline ise 191 TL yerine 149 TL’ye sahip olunabiliyor.    

Yorumlar