Ekonomik ev dekorasyonu için ikinci el eşya önerisi!

Evinizi uzun süredir aynı görmekten sıkıldıysanız sizin için uygun bütçeyle ekonomin ev dekorasyonu önerilerini bir araya getirdik.

Ekonomik ev dekorasyonu için ikinci el eşya önerisi!

Evinize farklı bir hava getirmek istiyor ancak ev dekorasyonu için bütçenizi aştığı için vazgeçiyorsanız size müthiş bir haberimiz var! Evinizi hem ekonomik hem de bambaşka bir hava kazandırmak için ikinci el eşyalar ile dekore edebilirsiniz. Peki ikinci el eşyalarla ev dekorasyonu nasıl yapılır, ekonomik ev dekorasyonu nasıl yapılır? İşte evinize hem yeni bir hava kazandırmak hem de ekonomik dekorasyon yapmanın püf noktaları...

İKİNCİ EL MOBİLYALAR HAYAT KURTARIYOR!

Her ne kadar ikinci el mobilya denildiğinde 'eski' ve 'yıpranmış' cümleleri gelse de evinizi oldukça uygun fiyata ve yep yeni bir soluk getirmek için ikinci el eşyalar bazen hayat kuratıcı olabiliyor. 

İKİNCİ EL EŞYA NASIL SEÇİLİR?

Eviniz için ikinci el eşya seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli adımlardan biri de az kullanılmış olmasıdır. Özel tasarım veya az kullanılmış eşyaları ikinci el satan sitelerden veya dükkanlardan temin edebilirsiniz. Bulunduğu yere göre şık bir parça olabileceğini düşündüğünüz ikinci el bir eşya alabilirsiniz. 

VİTNAGE MOBİLYALAR

Bazı eşyalar yan yana getirildiğinde her ne kadar farklı havaları yansıtsa da evinizi tamalayacak bir bütün haline getirebilir. Bunun için vintage parçaları seçebilirsiniz. İkinci el eşya satan yerlerde farkı dönemlere ait vintage eşya bulmak oldukça kolay olacaktır. 

FARKLI KOMBİNLERLE BÜTÜN OLUŞTURUN

Her ne kadar yemek masasından tutun koltuk takımına kadar takım modellerin daha şık durduğu iddia edilse de ikinci el eşya dükkanından farklı renklerde farklı mobilyaları bir araya getirerek harika bir uyuma  imzanızı atabilirsiniz. 

Yorumlar