Demet Akalın mini etekle yakalandı eşi Okan Kurt'un yasağını çiğnedi!

Uzun süredir konserlerinde giydiği kapalı marka kıyafetleri ve tarzı ile çok konuşulan Demet Akalın eşi Okan Kurt'un yasağını çiğneyip mini etek giydi!

Demet Akalın mini etekle yakalandı eşi Okan Kurt'un yasağını çiğnedi!

Magazin dünyasında ünlü arkadaşları ile küslükleri ve sosyal medya eleştirileri ile sık sık gündeme gelen Demet Akalın bir süredir konserlerinde ve günlük hayatında giydiği kapalı marka kıyafetleri ile tarzı eleştiri yağmuruna tutulmuştu. Kıyafet tarzını eleştirenleri ti'ye alan Demet Akalın, eşi Okan Kurt'un mini etek ve elbise giymesini yasaklamasıyla bütün elbise ve mini eteklerini çöpe atmıştı. Ancak bugün çıktığı alışverişte süper mini etekle görüntülenen Demet Akalın'ın eteği ile objektiflere ilk defa poz verdi.

OKAN KURT'UN YASAĞINI ÇİĞNEDİ!

Eşi Okan Kurt'un uyarı üzerine mini etek ve elbise giymekten vazgeçen Demet Akalın kıyafetlerini gözden geçirip çıktıkları tatiller dışında açık giyinmeyi bırakmıştı. Ancak bugün alışveriş için dışarı çıkan Akalın süper minisiyle objektiflere poz verdi. 

SÜPER MİNİSİYLE OBJEKTİFLERE POZ VERDİ!

Son dönemlerde giydiği marka kıyafetler ile yanlış kombin yaptığına dair sık sık eleştiri yağmuruna tutulan Demet Akalın son olarak eşi Okan Kurt'un uyarına rağmen süper mini eteği ile onjektiflere poz verdi. İşte Demet Akalın'ın dikkat çeken mini etekli kombini...

demet akalın süper mini eteği ile görüntülendi

 

Yorumlar