Gökhan Özoğuz İstanbul seçimi öncesi dua paylaşımı ile şaşırttı!

Sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla çok konuşulan Gökhan Özoğuz, İstanbul seçimi öncesi dua paylaşımı ile herkesi şaşırttı.

Gökhan Özoğuz İstanbul seçimi öncesi dua paylaşımı ile şaşırttı!

Ünlü şarkıcı Gökhan Özoğuz sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ünlülerden biri. Son günlerde siyasi paylaşımlarla gündeme gelen Özoğuz, İstanbul seçimi öncesi, twitter hesabından yaptığı ''dua'' paylaşımı ile yine adından söz ettirdi. 

'DUA' PAYLAŞIMI İLE ADINDAN SÖZ ETTİRDİ 

Gökhan Özoğuz, Twitter hesabı üzerinden 'yönetici' duası paylaştı. Acun Ilıcalı'nın sunuculuğunu üstlendiği 'O Ses Türkiye'nin jüri koltuğundan kalktıktan sonra yeniden müzik kariyerine dönen Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz, sosyal medyayı aktif olarak kullanan ünlülerden biri. Siyasi paylaşımlarıyla adından söz ettiren ünlü şarkıcının İstanbul Belediyesi seçimleri öncesi dua paylaşımı olay oldu. 

''KUCAKLAYICI, ŞEFFAF YÖNETİCİLER OLMASINI NASİP EYLE''

Özoğuz, paylaşımında, "Allahım; HER ZAMAN Ülkemizin başında parti gözetmeksizin geleneklerine, Atatürk ilke ve inkilaplarına bağlı, ülkesinin ilerlemesini ve gelişmesini düstur edinmiş, özverili, dürüst, ileri görüşlü, hakkaniyetli, eşitlikçi, kucaklayıcı şeffaf yönetici"LER" olmasını nasib eyle Amin" ifadelerini kullandı.

Yorumlar