Berkay Arda Turan davasında son durum belli oldu Turan ceza aldı mı?

Berkay Arda Turan davasında son durum belli oldu. Tanıkların dinlendiği davada Arda Turan ceza aldı mı? İşte Berkay Şahin ve Arda Turan davasında son nokta!

Berkay Arda Turan davasında son durum belli oldu Turan ceza aldı mı?

Geçtiğimiz yıl Berkay Şahin'in ve Arda Turan arasında Emirgan'da bulunan bir mekanda iki ünlü ismin kavga etmesiyle başlayan dava bugün sonuçlandı. Arda Turan'ın Berkay Şahin'in eşi Özlem Ada Şahin'i mekanda taciz ettiği iddiası ile çıkan tatışma yerini kavgaya bırakaran Arda Turan Berkay Şahin'in burnunu kırmıştı. Berkay Şahin ve Arda Turan davasında 2. duruşma bugün gerçekleşti. Duruşmada Arda Turan hakkında verilecek karar merak konusu oldu. Arda Turan ceza aldı mı? Duruşmada ne oldu? İşte Arda Turan ve Berkay Şahin dacasında son durum...

Emirgan'da bir mekanda Arda Turan'ın Berkay Şahin'in burnunu kırmasıyla başlayan iki ünlü arasındaki davanın 2. duruşma yapıldı. Arda Turan ve Berkay Şahin'in ikinci duruşmasında taraflar ve tanıklar dinlendi. Arda Turan ve Berkay Şahin davasında duruşma 11 Eylül'e ertelendi. 

''ARALARINDA NE KONUŞTUKLARINI DUYMADIM''

Duruşma sonrası ilk açıklamayı yapan Berkay Şahin, ''Konuştuk, şahitler dinlendi. Şimdi bekleyeceğiz'' dedi. Berkay Şahin'in avukatı, ''Duruşma Eylül'e ertelendi'' dedi. Tanık olarak Berkay'ın avukatı milli futbolcu Burak Yılmaz'ında dinlenmesini talep etmelerine rağmen makkeme talebi reddetti.

Önder Tiryaki bir ödül töreni sonrası Emirgan'daki mekana gittiklerini her iki tarafı da tanıdığını belirterek, Berkay Şahin ve Özlem Ada Şahin ile aynı masada bulunduklarını söyledi. Bunun üzerine Tiryaki, Arda Turan ve Özlem Ada Şahin'in bir an konuştuklarını gördüğünü ancak ''Ben arkadaşımla konuştuğum için çok fazla dikkat etmedim. Aralarında ne konuştuklarını duymadım. Arda ile göz temasım dahi olmadı. Özlem Hanım yanıma geldi ve 'Beni Berkay'a götür' dedi. Bende Berkay'ın yanına götürdüm." dedi.

''BEN BERKAY'I SAKİNLEŞTİRMEYE ÇALIŞTIM''

Kavganın ve yaşanan arbedenin ardından Berkay'ın yanına giderek sakin olması gerektiğini anlatan Tiryaki, "Ben Berkay'ı sakinleştirmeye çalıştığım sırada Burak Yılmaz'ın bana küfürleri oldu ve gitmemi istedi. Berkay da 'Sen git kardeşim' ifadelerini kullanınca oradan ayrıldım." dedi.

Yorumlar