Yaratıcı ev dekorasyon öneriler evinizi kendi zevkinize dönüştürün!

Kendi tarzınızı oluşturmak için pahalı bütçelere ihtiyacınız yok! Yaratıcı ve dekorasyon önerileri arayanlar için biribirinden çılgın fikirler hazırladık!

Yaratıcı ev dekorasyon öneriler evinizi kendi zevkinize dönüştürün!

Birçoğumuz bütçemize uygun dekorasyon fikirlerine yönelsek ve yatarıcı dekorasyonların bütçemizi aşacağı düşüncesine kapılsak da aslında bu o kadar da uçuk bir düşünce değil! Pahalı saksılara yönelmek yerine evde kullanmadığınız eski tencerelerinizi veya alçak soba borularını boyayarak saksı olarak kullanabilirsiniz! İşte birbirinden çılgın yaratıcı dekorasyon önerileri...

YARATICI VE KENDİNİZE ÖZGÜN BİR DEKORASYON İÇİN...

Hepimiz bize ait olan yaratıcı dekorasyon yapmak isteriz. Ancak bunun bize çok pahalıya patlayacağı düşüncesi bizi özgün taarımdan uzaklatırıyor. Ancak çok büyük miktarlar harcamadan kendi tarzınızı yansıtmak hiç de o kadar pahalı değil! Eski eşyalarınıza yeni bir görünüm kazandırmak yaratıcı fikirlerden biridir. İstediğiniz renk yapabilir veya dönüştürebilirsiniz! Böylelikle ortaya yeni bir eşya çıkararak yenisini almak yerine bütçenize destek olabilirsiniz.

Eşyalarınızın kullanım alanını değiştirmek de yeniliğe imza atmaktan geçiyor! eski soba borularını boyayarak saksı yapabilir veya evinizin duvarlarına farklı bir görünüm kazandırmak için ince çerçeveli tablolarınızın içini boşlatıp duvarlarınıza asarak fark yaratabilirsiniz.

HERKES İÇİN DEKORASYON ÖNERİLERİ!

Evinizi yeniden dekore etmek için dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan biri sürekli olarak ev eşyası veya duvar boyası yapmamak için uzun soluklu kullanacağınız sağlam malzemeler kullanmaya özen göstermek olacaktır. Mesela mutfağınız için dolap tercihleriniz için kaliteli ahşaptan olmasına özen gösterin. Bu tercih mutfak dolaplarınızın kolay kolay yıpranmaması ve değiştirme sürecini uzatmaya yardımcı olacaktır.

yaratıcı ev dekorasyonu

Aynı şey eşyalarınız koltuklarınız için de geçerlidir. Özellikle mobilya seçimlerinizi ilerleyen zamanlarda kılıflarızı değiştirebileceğiniz modelleri seçerek yeni bir koltuk almak yerine rengini değiştirerek daha az masraflı olmasına dikkat etmelisiniz. Bu yöntemler sizi aynı zamanda fazla para harcamaktan da kurtaracaktır.

Yorumlar