Safiye Soyman mide botoksu yaptırdı son halini görenler şaşıp kalıyor!

Uzun süredir kilolarından şikayetçi olan ünlü sanatçı Safiye Soyman, ameliyat olmaktan korktuğu için mide detoksu yaparak 20 günde 4 kilo verdi.

Safiye Soyman mide botoksu yaptırdı son halini görenler şaşıp kalıyor!

Uzun bir süredir kilolarından şikayetçi olan usta sanatçı Safiye Soyman mide ameliyatından korktuğu için mide botoksuyla kilo vermeye karar verdi. Mide botoksu yaptıran sanatçı, 20 günde 4 kilo verdi. Soyman, hedefinin 55 kilo olduğunu söyledi. Kanal D ekranlarında yayınlanan 'Müge ve Gülşen'le 2.Sayfa' programına konuşan Safiye Soyman, "Ameliyat olmaktan korktum. Bunun yerine midemin iştah merkezine yüzüme yapıldığı gibi botoks uygulandı. Mide botoksu... Yeme isteğim kesildi. Yiyorsun ama yediklerinin 4'te birini. 67 kiloydum, 63'e düştüm'' şeklinde açıklamalarda bulundu.

MİDE BOTOKSU YAPIYOR

Kanal D ekranlarında yayınlanan 'Müge ve Gülşen'le 2.Sayfa' programına konuşan Safiye Soyman, kilo verme sürecini şöyle anlattı: "Ameliyat olmaktan korktum. Bunun yerine midemin iştah merkezine yüzüme yapıldığı gibi botoks uygulandı. Mide botoksu... Yeme isteğim kesildi. Yiyorsun ama yediklerinin 4'te birini. 67 kiloydum, 63'e düştüm.

20 GÜNDE 4 KİLO VERDİ

Ortalama 20 günde 4 kilo verdim. Hedefim 55 kilo olmak. Hemen sonrasında da karın germe estetiği yaptıracağım."

 SEDA SAYAN YÖNLENDİRDİ

Safiye Soyman kedisini bu operasyona en yakın dostu Seda Sayan'ın yönlendirdiğini söyledi.

 

Yorumlar