Somer Sivrioğlu aldattığı eşi Aslı Sivrioğlu açıklama yaptı 'Zor günler geçiriyorum'

MasterChef'in ünlü şefi Somer Sivrioğlu eşini aldattığı iddialarına sessiz kalırken ünlü şefin eşi Aslı Sivrioğlu açıklama yaptı 'Zor günler geçiriyorum'

Somer Sivrioğlu aldattığı eşi Aslı Sivrioğlu açıklama yaptı 'Zor günler geçiriyorum'

Ekranların sevilen yarışması MasterChef'in ünlü şefi Somer Sivrioğlu'nun eşini aldattığı iddialar güçlenirken ünlü şefin eşi Aslı Sivrioğlu sessizliğini bozdu ''Medyada çıkan haberler doğrultusunda telefonum susmadı. Üzülerek söylemeliyim ki 18 yıldır birlikte olduğum Somer Sivrioğlu'yla olan evliliğimizi çıkan haberlerdeki konu yüzünden bitirme kararı aldık.'' dedi. 

EŞİNİ ALDATTI!

MasterChet yarışmasının ünlü şeflerinden biri olan Somer Sivrioğlu 18 senelik eşini programın editörlerinden biriyle aldattığı iddia edilmişti. Çıkan iddialar hakkında sessizliğini korurken çıkan iddilar güçleniyordu. Ancak çıkan haberlerin yayılmasıyla beraber Somer Sivrioğlu'nun yurt dışında yaşayan eşi çıkan aldatılma haberlerini doğrulayarak boşanacaklarını söyleyerek son noktayı koydu!

 

İDDİALAR DOĞRU ÇIKTI!

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef isimli yemek yarışması programında jüri olarak adını duyuran şef Somer Sivrioğlu, yurt dışında ikamet eden 18 senelik eşi Aslı Sivrioğlu ile boşanıyor. Aslı Sivrioğlu, dün Instagram hesabından açıklama yaparak basında çıkan aldatma iddialarının doğru olduğunu ve boşanma işlemlerini başlattıklarını duyurdu.

ünlü şef somer sivrioğlu aldattığı eşi aslı sivrioğlu açıklama yaptı zor zamanlar geçiriyorum

''ZOR GÜNLER GEÇİRİYORUM!''

Konu hakkında açıklama yapan Aslı Sivrioğlu, "Medyada çıkan haberler doğrultusunda telefonum susmadı. Üzülerek söylemeliyim ki 18 yıldır birlikte olduğum Somer Sivrioğlu'yla olan evliliğimizi çıkan haberlerdeki konu yüzünden bitirme kararı aldık. Zor günler geçiriyorum. Ailem, çocuklarım ve iş hayatımın etkilenmemesi için çabalıyorum. İki pırlanta evladımızın bu süreçte olumsuz etkilenmemesi için herkesten saygı istiyorum. Bu süreçte Avustralya'daki ve Türkiye'deki avukatlarım gerekli açıklamaları şahsım adına yapacaktır." dedi.

GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI!

Ünlü şef Somer Sivrioğlu'nun çekimlerde tanıştığı yaklaşık olarak da 4 ay kadar aşk yaşadığı programın editörlerinden olan bir kişiyle jürilerden biri olan Hazer Amani'nin mekanında sarmaş dolaş fotoğrafları da ortaya çıkmıştı.

masterChefin ünlü şefi somer sivrioğlunun aldattığı eşi aslı sivrioğlu açıklama yaptı zor zamanlar geçiriyorum

 

Yorumlar