Kaş şekillendirme nasıl olur işte 3 temel noktası!

Kaş şekillendirme nasıl olur? Kaş alırken nasıl şekillendirilir? Kaşınızı şekillendirirken dkkat etmeniz gereken püf noktaları sizler için hazırladık.

Kaş şekillendirme nasıl olur işte 3 temel noktası!

Kaş şekillendirme nasıl olur? Kaş alırken nasıl şekillendirilir? ''Kimselere güvenemiyorum, kaşlarımı kendim almak istiyorum'' diyenlerden misiniz? Aman kaşlarınızı alırken dikkat etmeniz gereken püf noktaları sakın es geçmeyin. Kaş şekillendirme oldukça emek isteyen bir durumdur. İstemeden hiç hoş olmayan bir görünüme neden olabilirsiniz. Elmaelma.com olarak sizlere kaşlarınızı şekillendirirken dikkat etmeniz gereken püf noktaların neler olduğunu hazırladık. İşte kaş şekillendirmenin 3 temel noktası! 

Cımbız seçimi çok önemli! 

Elinizdeki ucuz cımbızlardan derhal kurtulmalısınız. Ucuz cımbızlar hem kaşlarınızı alırken canınızı çok acıtır hem de kaşlarınızı yolduğunuzla kalır. Bu nedenle kaşlarınızı alırken tercihiniz kaliteli cımbızdan yana olmalıdır.

Keserek işe başlayın! 

Sağa sola dağılan, alakasız yönlerde çıkmaya başlamış asi telleri keserek işe başlayın. Kaşlarınızı kesmeden önce dikkat etmeniz gereken nokta kaş tarağı ile büyüme yönüne doğru taramak ve ardından kesmek. Dikkatli olmakta fayda var. Çok fazla kaçırırsanız ortaya hiç hoş olamyan sonuçlar çıkabilir. 

 Kaşları almadan önce boyayın

Kaşlarınızı almaya başlamadan önce kalmasını istediğiniz bölgeyi bir göz kalemi ile boyarsanız daha kolay hareket edebilirsiniz. Boyadığınız bölge haricinde kalan kaşları keserek ve cımbızla alarak dilediğiniz şekle ulaşabilirsiniz.

Yorumlar