21 yaşındaki Merve Taşkın Best Model Of Turkey açıklamaları ''jigolo seni''

21 yaşındaki ünlü sosyal medya fenomeni Merve Taşkın'ın Best Model Of Turkey açıklamaları olay olmuştu erkek modellerden birini ''jigolo seni...'' ifşa etti!

21 yaşındaki Merve Taşkın Best Model Of Turkey açıklamaları ''jigolo seni''

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla sık sık adından bahsettiren 21 yaşındaki sosyal medya fenomeni Merva Taşkın geçtiğimiz günlerde Best Model Of Turkey yarışması ve Erkan Özerman ve çalışanları hakkında yaptığı bomba açıklamalarla olay olmuştu. Türkiye'nin mankenlerini seçtiği yarışma Best Model Of Turkey modellik yarışması hakkında yaptığı ifşalarda ''Best Model dediğimiz yarışma çoğunlukla gay bir ekip tarafından yürütülen kendilerine erkek bulmak için yürütülen bir yarışma'' diyerek Instagram hesabında paylaşmıştı. Ancak gün geçtikçe ifşalarına devam eden Merve Taşkın ifşalarına bir yenisini daha ekledi! Best Model Of Turkey yarışmacılarından olan erkek bir modelden tehdit mesajlarını aldığını açıklayarak erkek modelin resmini paylaşan Merve Taşkın, erkek modelin babasından da tehdit mesajlarını aldığını söyleyerek kendisine gelen tehdit mesajlarını Intagram hesabından paylaştı!

merve taşkın best model of turkey açıklamaları

''Çoğunlukla Gay Bir Ekip Tarafından Yürütülen...'' 

21 yaşındaki sosyal medya fenomeni Best Model Of Turkey modellik yarışması hakkında yaptığı açıklamalarla gün geçtikçe daha da çok dikkat çekiyor. Yarışmaya katılan Merve Taşkın içerisinde bulunduğu durumları sosyal medya hesabında açıklayarak ifşa etmişti. Best Model Of Turkey yarışması ifşalarından sonra tehdit mesajları aldığını da açıklayan Merve Taşkın erkek yarışmacının biri tarafından tehdit edildiğini açıklayarak erkek yarışmacının resmini paylaştı. Daha sonra Merve Taşkın'ı tehdit eden Best Model Of Turkey erkek yarışmacısının babası Mehmet Altunkaya'dan aldığı tehdit mesajlarını paylaştı. 

merve taşkını tehdit eden best model of turkey erkek yarışmacının babası

 

Yorumlar