Nur Fettahoğlu kimdir ünlü oyuncunun tuvalet pozu sosyal medyayı salladı!

Kardeş Çocukları dizisiyle ekranlara dönüş yapan güzel oyuncu Nur Fettahoğlu tuvalette poz vererek, takipçileriyle paylaştı.

Nur Fettahoğlu kimdir ünlü oyuncunun tuvalet pozu sosyal medyayı salladı!

Bir süredir ekranlarda göremediğimiz güzel oyuncu Nur Fettahoğlu Kardeş Çocukları dizisiyle ekranlara hızlı bir dönüş yaptı. Güzel oyuncu başarılı oyunculuğunun yanı sıra sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla da dikkatleri üzerine çekiyor. Fettahoğlu son olarak tuvalette verdiği pozla adından söz ettirdi. Fettahoğlu'nun bazı takipçileri fotoğrafı beğenirken bazı takipçileri beğenmediklerini yorumlarıyla belli etti. Ünlü oyuncu paylaşımın altına , "Bazen arayıp bulamadılar halbuki sahne beklemek için çok doğru bir yer." notunu ekledi. 

"BEKLEMEK İÇİN ÇOK DOĞRU BİR YER"

1,4 milyon takipçi sayısı olan Instagram hesabından fotoğrafını yayınlayan Nur Fettahoğlu paylaşıma, "Bazen arayıp bulamadılar halbuki sahne beklemek için çok doğru bir yer." notunu ekledi. Fettahoğlu'nun bir takipçisi paylaşıma, "Namus bekçileri gelmeden beğenin" yorumunu yaparken bir başka takipçisi ise "Ne gerek var böyle bir fotoğrafa" ifadelerini kullandı.

NUR FETTAHOĞLU KİMDİR?

Nur Fettahoğlu beş çocuklu Karadenizli bir ailenin dördüncü çocuğu olarak 12.11.1980 Almanya'da dünyaya geldi. Aslen Rize'lidir. Babası Sinan Fettahoğlu, annesi Fatma Fettahoğlu'dur. SKY Türk'ün haber spikeri Selvinaz Fettahoğlu ablasıdır. Doğumundan kısa bir süre sonra yurda geri dönen ailesiyle İstanbul'da yaşamaya başlayan Fettahoğlu, sırasıyla Beşiktaş Lisesi ve Haliç Üniversitesi Moda Tasarım bölümünden mezun oldu. Çeşitli bankalarda görev aldıktan sonra kariyerine Sky Turk'te borsa spikerliği yaparak devam etti. Bu kısa sürecin ardından dizilere transfer olan Fettahoğlu, Benden Baba Olmaz ve Gönül Salıncağı'nda roller aldıktan sonra, Kanal D'nin büyük prodüksiyonu Aşk-ı Memnu'da Peyker rolüyle dikkatleri üzerine çekti.

 İşte o paylaşım... 

Nur Fettahoğlu kimdir ünlü oyuncunun tuvalet pozu sosyal medyayı salladı!

 

Yorumlar