Ayak parmaklarına göre karakter analizi nedir nasıl yapılır?

Hepimizin vücut şekli birbirinden farklı ve bu farklılıklar karakterimiz hakkında bilgiler veriyor! Ayak parmaklarından karakter analizi yaptık...

Ayak parmaklarına göre karakter analizi nedir nasıl yapılır?

Her insan fiziki olarak birbirinden farklıdır, saçlarımız, göz rengimiz, vücut hatlarımız vs. Peki bu farklılıkların size karakterlerimizi yansıttığını söylesek ne düşünürsünüz? Mesela ayak parmaklarınız sizin karakterinizi belirliyor, eşit hizada veya birbirinden farklı parmaklara mı sahipsiniz? Hepsinin bir analizi var ve sizler için hazırladık! Mutlaka okumalısınız hanımlar...

ROMA AYAĞI

Roma ayaklı insanların baş parmakları ve ikinci parmakları aynı uzunluktadır. Bu ayak şeklindeki insanların oldukça sosyal ve girişken bir yapısı vardır. Macerayı, keşfetmeyi ve seyahati severler. İlgi odağı olmaya bayılırlar. Aşk hayatları ise oldukça tutkuludur.

KISA PARMAK

Ayak parmakları küçük ve eşit sıralı olan insanlar sır saklama konusunda oldukça iyidirler. Başkalarının problemini ve derdini kendilerine dert edinirler. Eşlerine oldukça düşkün, zevklerinden ise asla ödün vermezler. 

YUNAN AYAĞI

İkinci ayak parmağı başparmağından büyük olanlardır. Bu insanlar iyimser ve kolay heyecanlanabilen yapıdadırlar. Ancak strese karşı çok dayanıklı değildirler. Fazlasıyla hassas yapıları mutsuz olmalarına sebep olabilir. Yatakta egemenlik kurmak isterler. 

Yorumlar