Gelin adayı Hanife Gürdal iç çamaşırını gösteren kıyafetiyle alay konusu oldu!

Katıldığı izdivaç programı ile adından söz ettiren ünlü gelin adayı Hanide Gürdal iç çamaşırını gösteren kıyafeti ile sosyal medyada alay konusu oldu!

Gelin adayı Hanife Gürdal iç çamaşırını gösteren kıyafetiyle alay konusu oldu!

Attığı her adımla adından söz ettiren gelin adayı Hanife Gürdal son olarak sosyal medya hesabında iç çamaşırını belli eden kıyafetiyle fotoğraf paylaştı! Katıldığı izdivaç programında popüleriteyi yakalayan Gelin Adayı Hanife Gürdal sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımlarla dikkatleri üzerine çekmeyi devam ediyor. Son olarak iç çamaşırını belli eden kıyafetiyle fotoğraf paylaşan Hanife, takipçileri tarafından alay konusu oldu. 

Katıldığı bir davette çekildiği fotoğrafları sosyal medya hesabında paylaşan Hanife Gürdal iç giydiği kıyafetle olay oldu. İç çamaşırını belli eden kıyafeti ile dikkat çeken Hanife Gürdal takipçileri tarafından eleştiri yağmuruna tutuldu. İç çamaşırının belli olduğuna dair yorum alan Hanife Gürdal'a ''Sütyenin yamulmuş'' yorumlar yapıldı. İşte sosyal medya hesabında iç çamaşını belli eden kıyafetiyle olay olan Hanife Gürdal'ın o fotoğrafı.

hanife gürdal iç çamaşırını belli eden fotoğrafı alay konusu oldu

 

Yorumlar