Ahmet Kural'dan şiddet gördüğünü iddia eden Sıla ameliyat olacak!

Ahmet Kural tarafından şiddet gördüğünü iddia ederek kendisinden şikayetçi olan Sıla, bileğindeki iç kanama yüzünden ameliyat olması gerektiğini söyledi!

Ahmet Kural'dan şiddet gördüğünü iddia eden Sıla ameliyat olacak!

Magazin gündemini derinden etkileyen bir konu da Ahmet Kural ve Sıla kavgasıydı. Ünlü şarkıcı Sıla, Ahmet Kural'ın kendisini darp ettiğini iddia ederek Kural'dan şikayetçi olmuştu. Sıla Gençoğlu mahkeme kararıyla kendisini koruma kararı aldırmıştı. Geçtiğimiz gün Sıla bir açıklama yaptı. Bileğindeki ve dirseğindeki iç kanama yüzünden ameliyat olması gerektiğini söyledi. 

'' MAHVOLSUN, ZİNDANLARDA ÇÜRÜSÜN''

Ahmet Kural tarafından darp edilen Sıla, geçtiğimiz gün bileğindeki ve dirseğindeki iç kanama yüzünden ameliyat olması gerektiğini söyleyerek, samimi açıklamalarda bulundu. Ünlü şarkıcı, "Her yerim mordu. Bileğimde iç kanama, dirseğimde iç kanama. Önümüzdeki günlerde ameliyat olmam gerekecek.Emsal dava olmasını istiyorum. Onun alacağı cezayla hiç ilgim yok. O perişan olsun, mahvolsun, zindanlarda çürüsün! hiçbir zaman çıkış noktam bu olmadı. Ama karşılıksız kalmasın. Ve bunu da yapmayın be kadınlara abi. Bir de bu olayın magazinleştirilmesine karşıyım. Bu, bir şiddet problemi. Kadın, erkek, hayvan, herhangi bir canlı neyse o, bu bir şiddet problemi. Ve bu tip problemler oraya çıkmak zorunda. Biz bunları konuşmak zorundayız. Kadınların konuşması lazım. Utanmaması lazım. Bu bizim değil, bunu bize yapanların utanması gereken bir şey" şeklinde açıklamalarda bulundu. 

sıla'dan ahmet kural'a olay gonderme: mahvolsun zındanlarda curusun!

Yorumlar