Aleyna Tilki'nin annesi Havva Öztel kimdir fotoşoplu fotoğrafı olay oldu!

Aleyna Tilki'nin annesi Havva Öztel kimdir? Aleyna Tilkin'nin annesi Havva Öztel'in Instagram hesabından paylaştığı fotoşoplu fotoğrafı dalga konusu oldu.

Aleyna Tilki'nin annesi Havva Öztel kimdir fotoşoplu fotoğrafı olay oldu!

Aleyna Tilki'nin annesi Havva Öztel Instagram hesabından fotoşop yaptığı bir fotoğrafı paylaşında sosyal medyada günün konusu oldu. Amsterdam'da verdiği bir pozu Instagram'dan paylaşan Havva Özel, belini ince göstermek için fotoşop yapmış olacak ki arkadaki binalar ve dayandığı demir korkuluk yamulmuştu.  Havva Öztel, fotoğrafına, "Tamam empati hoş şey. Karşınızdaki insanın penceresinden olaylara bakmak için yapılmalı. Ama abartmayın be yavrucuğum empati kuracağım diye kendinizi de unutmayın. Yani biz size empati yapmayın demiyoruz. Hobi olarak yine yapın ama dozajında bırakın" notunu yazdı.

1 saatten kısa sürede yüzlerce yorum alan Havva Öztel, çareyi postu değiştirmekte buldu.

Aleyna Tilki'nin annesi Havva Öztel'in fotoşoplu fotoğrafı

Bu da yeni fotoşop olmayan karesi...

HAVVA ÖZTEL KİMDİR, ASLEN NERELİ NE İŞ YAPIYOR?

Havva Öztel, Aleyna Tilki ile kız kardeşi Ayça Tilki'nin annesi. Aslan Trabzon Of'lu olan Havva Öztel, kızı ünlü olmadan önce bir okulda yöneticilik yapıyordu. Aleyna Tilki'nin ünlü olması sonrası okuldaki görevini bırakan Havva Öztel, kendine ait bir öğrenci yurdu açtı ve onun işletmeciliğini yapıyor. Aleyna Tilki'nin babası Mehmet Tilki'den 2017 yılında boşanan Havva Öztel, kendisini sosyal medyada 'Tilkilerin Annesi' olarak adlandırıyor. 

 

 

Yorumlar