Barbara Palvin yaş kaç paylaşımıyla cesaretini konuşturdu!

Ünlü model Barbara Palvin bir dergiye verdiği pozu, sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. Palvin pozuyla takipçilerini kendine hayran bıraktı!

Barbara Palvin yaş kaç paylaşımıyla cesaretini konuşturdu!

8 Ekim 1993 doğumlu olan ünlü macar model Barbara Palvin, bir moda dergisi için objektif karşısına geçti. Güzelliği dillere destan olan model, dergiye verdiği pozu sosyal medyada paylaştı. Barbara Palvin bu pozuyla takipçilerini kendine hayran bıraktı. Bir takipçisi Barbara Palvin'in paylaşımına, '' kesinlikle çok iyi'' yorumunu yaptı. Palvin'in fotoğrafına Türk takipçilerinden de birçok yorum geldi. Bir Türk takipçisi paylaşıma, "Bunlarda bir yerlerini açmadan rahat edemiyorlar. Ne günlere kaldık." yorumunu yaptı.

TAKİPÇİLERİNİ HAYRAN BIRAKTI! 

Dünyaca ünlü Macar model Barbara Palvin, moda dergisi V Magazine için objektif karşısına geçti. Dergiye verdiği pozu sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşan ünlü model, kendine hayran bıraktı.

TÜRK TAKİPÇİLERİ DE YORUM YAĞMURUNA TUTTU 

25 yaşındaki güzel, cesur fotoğrafını Instagram hesabından paylaşmayı da ihmal etmedi. Ünlü model, takipçilerinden 700 binin üzerinde beğeni ve yüzlerce yorum aldı. Palvin'in bir takipçisi paylaşıma, "Kesinlikle çok iyi." yorumunu yaptı. Palvin, fotoğrafına Türk takipçilerinden de birçok yorum geldi. Bir Türk takipçisi paylaşıma, "Bunlarda bir yerlerini açmadan rahat edemiyorlar. Ne günlere kaldık." yorumunu yaptı.

ünlü model barbara palvin ateşli pozuyla sınırları zorladı

Yorumlar