Buket Aydın kimdir son hali dikkat çekti Erdoğan'la fotoğraf paylaşmıştı!

Ünlü sunucu Buket Aydın, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile röportaj yaptı. O anlardan bir fotoğraf paylaşan Aydın'ın kilolu hali dikkatlerden kaçmadı.

Buket Aydın kimdir son hali dikkat çekti Erdoğan'la fotoğraf paylaşmıştı!

Kanal D haber başkanı olan ve aynı zamanda CNN Türk'te 40 isimli programın sunuculuğunu yapan Buket Aydın, günü birlik Rusya'ya giden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile uçakta röportaj yaptı. Aydın'ın son görüntüsü ise herkesi şaşırttı. Güzelliği ve fiziğiyle tüm dikkatleri üzerine çeken Aydın, bu kez aldığı kilolarla çok konuşuldu. 

''YANLIŞ AŞÇI KURBANIMI OLDUN''

Zayıf ve fit görüntüsüyle dikkatleri üzerine çeken Buket Aydın, bu kez de aldığı kilolar ve bronz teniyle dikkatleri üzerine çekti. Buket Aydın'ın fotoğrafını görenler 'Yanlış açı kurbanı mı oldun yoksa kilo mu aldın?' sorularını sordu.

BUKET AYDIN KİMDİR?

Sunucu Buket Aydın Buket Aydın 1 Ocak 1985'de Bursa'da dünyaya geldi. Bir sene özel bir radyoda haber spikerliği yaptıktan sonra Kanaltürk kanalına girerek spor bülteni ve daha sonra hafta sonu ana haber bültenlerinde sunuculuk yaptı. Kanal Türk'ten ayrıldıktan sonra TRT Türk kanalına geçerek program sunuculuğu yapan Buket Aydın 2011 yılı Nisan ayında yeniden yapılanmaya geçen NTV'ye transfer olarak haber kuşaklarında sunuculuk yapmaya başladı. NTV'de hafta içi 23.00'da başlayan Gece Bülteni Kuşağını sunmaktadır.Aydın, aynı zamanda Nişantaşı Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümü öğretim görevlisidir. 2013 yılında iş adamı Erce Baykal'la evlenmiştir.

 

Yorumlar