Erkekler cinsel ilişki sonrası yaptıkları sinir bozucu davranışlarına dikkat sigara yakıyorsa...

Kadınların merak ettiği konulardan biri de cinsel ilişki sonrası sergiledikleri garip davranışlar karşımıza çıkıyor işte o davranışların anlamı!

Erkekler cinsel ilişki sonrası yaptıkları sinir bozucu davranışlarına dikkat sigara yakıyorsa...

Bir çok kadının cinsel ilişkide ve sonrasında merak ettiği konular arasında partnerinin ilgisiz veya garip davranışlarının nedeni oluyor. Seks sonrası erkekler neden sigara içer ya da neden telefonuna sarılır? Partnerinizin cinsel ilişki sonrası yaptığı hal ve hareketleriyle size bazı mesajlar veriyor olabilir. İşte erkeklerin cinsel ilişki sonrası garip davranışlarının nedenleri elmaelma.com'da!

Cinsel İlişki Sonrası Telefonla Oynuyorsa...

Genellikle merak edilen davranışlar arasında yer alan erkeklerin cinsel ilişki sonrası eline telefonu alıyor ve sosyal medyada dolaşıyorsa bu durum sizi önemsemediği için değil tamamen el alışkanlığı ile alakalıdır. 

Ertesi Gün Gitmediğinizi Görünce Bozulduysa...

Muhtemelen karşınızdaki kişi sizi tek gecelik görüyor olabilir. Eğer ki durum buysa hiç üzülmeyin arkanıza bakmaya değecek biri olmadığını anlayabilirsiniz.

Seks Sonrası Sizinle Konuşmuyorsa...

Eğer ki cinsel birliktelik yaşadığınız kişi sonrasında sizinle konuşmuyor ve bu durum kafanızı karıştırıyorsa muhtemelen karşınızdaki kişi sadece cinsel ilişki odaklı olabilir. Bu da demek oluyor ki duygudan uzak bir birliktelik geçirmiş olabilirsiniz.

Seni Seviyorum Diyorsa...

Partnerinizin cinsel ilişki sonrası sizi 'Seni seviyorum' demesi çok romantik olabilir bu da size değer verdiğini gösteriyor. Ancak bu cümleyi partneriniz  sadece cinsel ilişki sonrasında söylüyorsa seks için sizi kullandığını gösteriyor.

Cinsel İlişki Sonrası Sigara İçiyorsa...

Cinsel ilişki sonrası erkeklerin en garip bulunan davranışlarından biri de seks sonrası sigara içilmesidir. Bu davranışın herhangi bir nedeni yoktur. Genellikle rahatlama ve huzur olarak anlam çıkarılsa da alışkanlıktan ibarettir.

Yorumlar