Ahmet Hakan'dan İvana Sert'e Kum Gibi göndermesi olay oldu!

Ahmet Kaya'nın Kum Gibi şarkısını seslendiren İvan'a Sert'e bir tepki de Gazeteci Ahmet Hakan'dan geldi ''Kum Gibi kırmızı çizgimizdir''

Ahmet Hakan'dan İvana Sert'e Kum Gibi göndermesi olay oldu!

Geçtiğimiz günlerde Ahmet Kaya'nın 'Kum Gibi' şarkısını seslendiren modacı İvana Sert eleştiri yağmuruna tutulmuştu. Bir çok takipçisinden olumsuz yönde eleştiri yağmuruna tutulan İvana Sert'e bir darbe de Gazeteci Ahmet Hakan'dan geldi! İvana Sert'in seslendirdiği Kum Gibi şarkısı hakkında eleştiride bulunan Ahmet Hakan ''İstediğin şarkıyı katlet'' diyerek başladığı yazıda ''Kum Gibi kırmızı çizgimiz'' dedi.

İvana Sert'in Ahmet Kaya'nın 'Kum Gibi' şarkısını seslendirdiği video sosyal medyaya damga vurmuştu. Sert'in seslendirdiği şarkı sosyal medyada eleştiri yağmuruna tutulurken Gazeteci Ahmet Hakan'da verdi veriştirdi. Ahmet Hakan İvana Sert'in seslendirdiği 'Kum Gibi' şarkısı için, ''İstediğin şarkıyı katlet! İstediğin şarkının ağzını burnunu kır! İstediğin şarkıyı zulmün altında inlet! İstediğin şarkıyı perişan et... Ama ne olur ‘Kum Gibi’yi rahat bırak. Çünkü ‘Kum Gibi’ kırmızı çizgimizdir.” diyerek son noktayı koydu.

 

 

 

Yorumlar