Çağla Ayça Altunkaya kimdir kaç yaşında Acun Ilıcalı'nın sevgilisi olduğu konuşulunca...

Acun Ilıcalı'nın yeni sevgilisi olduğu konuşulan Çağla Ayça Altunkaya kimdir, aslen nereli, kaç yaşında, Acun'la yaş farkı gibi detaylar belli oldu.

Çağla Ayça Altunkaya kimdir kaç yaşında Acun Ilıcalı'nın sevgilisi olduğu konuşulunca...

Acun Ilıcalı'nın geçen hafta sonu Miami'de yanında görüntülenen 'gizemli sarışın'ın kimliği belli oldu. Acun Ilıcalı'nın yeni sevgilisi olduğu konuşulan genç kadının adı Çağla Ayça Altunkaya. Peki Acun Ilıcalı'nın yeni sevgilisi Çağla Ayça Altunkaya kimdir, kaç yaşında ve ne iş yapıyor? 20 yaşındaki Çağla Ayça Altunkaya aslen Yalovalı. Henüz bir mesleği olmayan genç kadın hemşirelik eğitimi alıyor. Acun Ilıcalı ve Çağla Ayça Altunkaya arasındaki yaş farkı ise en çok merak edilen konuydu. 49 yaşında olan Acun Ilıcalı ile Çağla Ayça Altunkaya arasındaki yaş farkı 39. 

ACUN ILICALI İLE AŞK HABERLERİ ÇIKINCA...

Acun Ilıcalı ile Çağla Ayça Altunkaya, hafta sonu Miami'de bir motosiklet gezisi sırasında görüntülenmişlerdi. İkilinin görüntüleri magazin sitelerine düşünce haliyle Çağla Ayça Altunkaya kimdir diye aramalar başladı. Genç kadın ise Acun Ilıcalı ile aşk dedikoduları çıkınca Instagram'da kendi adına ait hesabı kapattı. 

Acun Ilıcalı'nın yeni sevgilisi Çağla Ayça Altunkaya kimdir

Çağla Ayça Altunkaya'nın Şeyma Subaşı'na benzerliği Acun Ilıcalı'nın takipçilerinin gözünden kaçmadı. Acun'un Instagram'daki takipçileri ünlü televizyon yüzünü yoruma boğdu.

Çağla Ayça Altunkay ile Acun Ilıcalı yaş farkı 29

ESKİ KARISI DA YANINDA

Acun Ilıcalı ile ilgili magazin haberlerine yansıyan tek detay yeni ilişkisi değil. Şeyma Subaşı ile aşk yaşadığı gerekçesiyle boşandığı eski Zeynep Yılmaz da şu sıralar Miami'de Acun Ilıcalı'nın yanında. Kızları Leyla ve Yasemin ile birlikte tatil yapan Zeynep Yılmaz'a Şeyma Subaşı'nın kızı Melisa da eşlik ediyor. 

ŞEYMA SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

İstanbul'da DJ sevgilisi Guido Senia ile tatil yapan Şeyma Subaşı için işler pek de iyi gitmiyor. Zeynep Yılmaz'ın Miami'de olması ve Melisa'nın Zeynep Yılmaz'a 'anne' dediği yönündeki iddiaların Şeyma Subaşı'na sinir krizi geçirttiği yine konuşulanlar arasında.

ITIR ESEN'LE ANILIYORDU

Acun Ilıcalı'nın aşk hayatında anılan manken Itır Esen'le ilgili ise haberler kesildi. Şeyma Subaşı'dan ayrıldıktan sonra adı Itır Esen'le anılan Acun Ilıcalı aşk iddialarını ne doğrulamış ne de yalanlamıştı. 

 

 

 

 

Yorumlar