Şeyma Subaşı'na sinir krizi geçirten haber kızı Melisa Zeynep Yılmaz'a anne demeye başladı!

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı'nın kızları Melisa, Zeynep Yılmaz'a anne demeye başladı! Haberi bakıcılardan alan Şeyma Subaşı ise İstanbul'da sinir krizi geçirdi.

Şeyma Subaşı'na sinir krizi geçirten haber kızı Melisa Zeynep Yılmaz'a anne demeye başladı!

Acun Ilıcalı'nın eski eşi Zeynep Yılmaz şu aralar Miami'de kızları ve Melisa ile tatilde. Survivor nedeniyle zamanını Dominik'te geçiren Acun Ilıcalı da ailesiyle zaman geçirmek için Miami'de. Acun Ilıcalı'nın yakın zamanda boşandığı eşi Şeyma Subaşı ise İstanbul'da sevgilisi Guida Senia ile tatilde. Ancak sevgilisiyle İstanbul tatili Şeyma Subaşı'nın burnundan gelmiş gibi görünüyor. Magazin Gazetesi'nin iddiasına göre, uzun süredir annesinden ayrı olan Melisa, Miami'de ablalarıyla zaman geçirmeye iyiden iyiya alışmış durumda. Zeynep Yılmaz'ın da Miami'ye gitmesi sonrası tam bir aile ortamı yaşamaya başlayan Melisa, iddialara göre Zeynep'e anne demeye başladı. Melisa'nın bakıcıları ise Şeyma Subaşı'na hemen haber uçurdu. Melisa'nın Zeynep Yılmaz'a 'anne' dediğini duyan Şeyma Subaşı'nın İstanbul'da sinir krizi geçirdiği iddia ediliyor. 

ACUN VE ZEYNEP YILMAZ'I ELE VEREN PAYLAŞIM

Öte yandan Acun Ilıcalı ile Zeynep Yılmaz'ın Miami'de birlikte tatilde olduklarını Instagram'dan yaptıkları paylaşımlar ele verdi. Keyfi yerinde olduğu gözlenen Zeynep Yılmaz, uçaktan ve Miami'den fotoğraflar paylaştı. 

Acun Ilıcalı'nın kızları Yasemin ve Melisa ile yemek yediği mekanda paylaşım yaptıktan sonra Zeynep Yılmaz'ın paylaşımı dikkatli takipçilerin gözünden kaçmadı. Sosyal medya kullanıcıları Acun Ilıcalı ve eski eşi Zeynep Yılmaz'ın birlikte Miami'de olduklarını iddia ettiler.

İşte Acun Ilıcalı ile Zeynep Yılmaz'ı ele veren paylaşımları;

Acun Ilıcalı ile Zeynep Yılmaz 2006 yılında, Acun Ilıcalı'nın Şeyma Subaşı'yla ilişkisi olduğu ortaya çıkınca boşanmışlardı. Zeynep Yılmaz ile Acun Ilıcalı'nın Leyla ve Yasemin adında iki kızları var. 

 

 

 

Yorumlar